Sıfırdan Youtube Hesabı Kasma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
4000 abone şartını kasmak zor değil zor önemli olan 4000 saati kasabilmen öyle kolay değil ne o işler kesfete dusuceksinde izlenecek sinde beğenilecek sinde yani basit işler değil istikrar lazım sabır lazım zaman lazım tecrübe lazım edit işini iyi yapman lazım vs..

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,467
4000 abone şartını kasmak zor değil zor önemli olan 4000 saati kasabilmen öyle kolay değil ne o işler kesfete dusuceksinde izlenecek sinde beğenilecek sinde yani basit işler değil istikrar lazım sabır lazım zaman lazım tecrübe lazım edit işini iyi yapman lazım vs..
Edit mi video indirip üstüne yazı yazsa olmaz mı?

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
10 bin aboneden sonra gayet izleniyor ama 10 bin abone olma süreci uzun sürüyo. o sıkıntı 10 bin aboneden sonra hergün 100,200 abone gelir. yeni kanal açmıştım 5 gündür ama sadece 1 video 455 izlendi gerisi izlenmemiş. başlarda keşfete düşmek çok zor ya

Yook olmaz olamazz yabancı dinsiz imansız yaratıklar kızıyormuş telif atarlarmış (!)
gürcistanlı hristiyandan ne bekliyonki. aga o hesap için 1 yıl emek vermiştim. ama emek vermekle olmuyor dikkatli olmazsan imansızın biri gelip hiç eder emeğini. bu yeni hesapta ne kadar sürede 4bin aboneyi tekrar görücem acaba. youtube videoya telif yok diyor ama şikayet edilincede telifden ban yediniz diyor.

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,467
10 bin aboneden sonra gayet izleniyor ama 10 bin abone olma süreci uzun sürüyo. o sıkıntı 10 bin aboneden sonra hergün 100,200 abone gelir. yeni kanal açmıştım 5 gündür ama sadece 1 video 455 izlendi gerisi izlenmemiş. başlarda keşfete düşmek çok zor ya

gürcistanlı hristiyandan ne bekliyonki. aga o hesap için 1 yıl emek vermiştim. ama emek vermekle olmuyor dikkatli olmazsan imansızın biri gelip hiç eder emeğini. bu yeni hesapta ne kadar sürede 4bin aboneyi tekrar görücem acaba. youtube videoya telif yok diyor ama şikayet edilincede telifden ban yediniz diyor.
Kanka konu açmasana sen sinir ediyorsun insanları

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257

Abone ile alakası yok kesfete düşmen önemli ne kanallar var adamda 500 abone var bir içerik atmış milyon izlenmiş kiminde ise abone var 300/400 izlenme var abonen çok diye izl ncen diye bir kaide yok YouTube abone kasma sitelerinde yapılan aboneler mesela reel olmadığını için boş abone sadece

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Abone ile alakası yok kesfete düşmen önemli ne kanallar var adamda 500 abone var bir içerik atmış milyon izlenmiş kiminde ise abone var 300/400 izlenme var abonen çok diye izl ncen diye bir kaide yok YouTube abone kasma sitelerinde yapılan aboneler mesela reel olmadığını için boş abone sadece
işte birsürü abone olursa elbet birileri izliyor ve öne çıkıyor şöyle söyliyim. şimdi paylaştığın video ilk abonelerine gidiyo onlar beğenirse like filan iyi gelirse video daha çok öne çıkıyor ve hemen izlenme almaya başlıyor ama eğer kanalın abonesi yoksa keşfete çıkman zor birazda şans işi o

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,467
Bu arada kanalını reportlarlasada telif yemese de videoları keşfete düşmez

tükenişler

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
255
Ah dostum her şeyi dine bağlaman gerekmiyor doğru düşünce tarzı değil açıkçası, yaşın kaç bilmiyorum ama biraz daha olgun bir düşünce tarzına gelince gereksiz olduğunu anlayacaksın. Üstelik başkalarının dini yönelimi seninle aynı olmadığı için hepsi kötü mü oluyor? baya basit düşünüyorsun.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,467
Ah dostum her şeyi dine bağlaman gerekmiyor doğru düşünce tarzı değil açıkçası, yaşın kaç bilmiyorum ama biraz daha olgun bir düşünce tarzına gelince gereksiz olduğunu anlayacaksın. Üstelik başkalarının dini yönelimi seninle aynı olmadığı için hepsi kötü mü oluyor? baya basit düşünüyorsun.
Kralyasuo

KS

Kral Yasuo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
peki niye hiçbiryerde keşfet banına dair bir yazı bilgi yok? googleye yazsam çıkmıyor youtubeye yazsam çıkmıyor. yeni gmaildeki yeni kanalımda izlenmiyor hiç bişe anlamadım. keşfet banını anlatan bir yazı varmı internette

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
benim kanalı nasıl canlandırabilirim beyler ;(

(cpt lykia yazınca çıkıyor kanalım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri