Soru Sinerji Güvenilir Mi?

Zyon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aynı fiyat bandında sadece 4060ti alındığı için ve başka hiç bir yerde bu kadar ucuz olmadığı için ve aynı zamanda ilk defa sinerjiden sipariş vereceğim için soruyorum bir sorunla karşılaşır mıyım?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,179
powercolor hepsi hatta modeline kadar yani diğer sitelerde powercolor'ın fighter 7800xt si fighter 7900 gre den daha pahalı
İşte dediğim gibi hem ürün marka modeli hem site ismine göre bile fiyat oynayabiliyor çünkü serbest piyasa. Sinerji ile PC Hocası'nın işbirliği oldu. PC Hocası'nın işbirliği yaptığı siteden bir güven sorunu çıkmaz.

KS

Zyon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşte dediğim gibi hem ürün marka modeli hem site ismine göre bile fiyat oynayabiliyor çünkü serbest piyasa. Sinerji ile PC Hocası'nın işbirliği oldu. PC Hocası'nın işbirliği yaptığı siteden bir güven sorunu çıkmaz.
Zaten pc hocasından gördüm siteyi ama sitenin yorumlarına baktığımda pek iyi yorumlar yoktu müsteri hizmetleri hakkında o yüzden sormak istedim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,179
Zaten pc hocasından gördüm siteyi ama sitenin yorumlarına baktığımda pek iyi yorumlar yoktu müsteri hizmetleri hakkında o yüzden sormak istedim
Öyle bakarsak kötü yorumlar her yerde ortaya çıkar. En büyük sitelerden İtopya bile deli dehşet kötü yorum kaynıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri