Soru Sinerji'den Monitör Almak Güvenli̇ Mi̇ ?

xegr0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Monitör Alacağım ve Sinerjide Fiyat Daha Ucuz Güvenilir Olduğunu Biliyorum Ama Babamıda İkna Etmeliyim.

KS

xegr0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
bütçeni arttır çok daha kaliteli al

bütçeni arttır çok daha kaliteli al

artarda o kadar artmaz öğrenciyim zar zor bu kadar oldu

Bütçe biraz artarsa Asus VP249QGR öneririm , daha da artarsa denildiği gibi G24F-2 alınabilir.

o da iyide ben bunu beğendim ya

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
324

artarda o kadar artmaz öğrenciyim zar zor bu kadar oldu

o da iyide ben bunu beğendim ya
vallaha reis şöyle söyleyeyim tabiki kendi kararın ama almışken en iyisini almak mantıklı. sonra diyelim eline 400-500 civarı para geçti, diyeceksin ki keşke bu para yerine daha iyi monitör olsaydı. Kendim yaşadığım için söylüyorum. Ama imkan yoksa yapacak birşey yok. Şimdiden hayırlı olsun.

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
vallaha reis şöyle söyleyeyim tabiki kendi kararın ama almışken en iyisini almak mantıklı. sonra diyelim eline 400-500 civarı para geçti, diyeceksin ki keşke bu para yerine daha iyi monitör olsaydı. Kendim yaşadığım için söylüyorum. Ama imkan yoksa yapacak birşey yok. Şimdiden hayırlı olsun.
Bende daha kötüsü oldu PC alırken hiç bişey bilmiyorum aldım. Monitörü bütçeyi zar zor ayırdım 3 k gittik itopya bilmedigim için tek bildiğim Va tn iyidir en iyisi ips gittim saçma şekilde curved olduğu icin gamebooster aldım 1 yıl önce

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Bende daha kötüsü oldu PC alırken hiç bişey bilmiyorum aldım. Monitörü bütçeyi zar zor ayırdım 3 k gittik itopya bilmedigim için tek bildiğim Va tn iyidir en iyisi ips gittim saçma şekilde curved olduğu icin gamebooster aldım 1 yıl önce
yine sen monitörü kötü almışsın. Ben geçen sene bilgisayarımı 16kya aldım. O zaman o parayla 3070fln alınıyordu. Araştırmadan aldığım için 6500xt ekran kartlı sistem aldım. Ama yapacak birşey yok. Bir demir parçası için üzülmeye gerek yok. Hayat kısa değmez.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri