Soru Sistem Için Beklenmeli Mi?

mjollnir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhabalar,bu sistemi özelleştirip,1 tb ssd ve asus301 kasa ile 16.900 civarı almayı düşünüyorum.

Sizce sistem dizmek veya hazır sistem almak için beklenilmeli mi çünkü 25 mayısta 7600 serisi çıkacak ve fiyatları da uygun görünüyor.Yoksa sistemi alıp önüme mi bakmalıyım?
Bu arada aynı fiyata daha iyi önerisi olan varsa önerilere açığım.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Seri çıktığı gibi hazır sistem gelmez bence. Seçimden sonraya kalması da sıkıntı mı değil mi orası karışık. Ben olsam beklemek yerine sistemi alıp keyfime bakardım. Kesin bir şey demek istemem , ne desem yanlış olabilir.

KS

mjollnir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Seri çıktığı gibi hazır sistem gelmez bence. Seçimden sonraya kalması da sıkıntı mı değil mi orası karışık. Ben olsam beklemek yerine sistemi alıp keyfime bakardım. Kesin bir şey demek istemem , ne desem yanlış olabilir.
Teşekkürler.Peki işlemci/ekran kartı ikilisinin performans bakımından farklı olmasının bi dezavantajı var mı? Smart Access Memory muhabbetine çok hakim değilim bazıları intelde de kullanılabilir diyor.Aynı fiyatla 5600 mü daha mantıklı yoksa i5 12400f mi sizce?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Teşekkürler.Peki işlemci/ekran kartı ikilisinin performans bakımından farklı olmasının bi dezavantajı var mı? Smart Access Memory muhabbetine çok hakim değilim bazıları intelde de kullanılabilir diyor.Aynı fiyatla 5600 mü daha mantıklı yoksa i5 12400f mi sizce?
12400F Daha mantıklıdır. Performans olarak daha iyi , daha az ısınıyor ve 13.nesil ile aynı soket olduğundan DDR5 güncelleme avantajınız var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri