Sistem Sıcaklıkları için Hangi Programı Kullanmalıyım?

krtlseray1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba arkadaşlar,

Sıcaklık değerlerini cpu gpu vs bunları net bir sekilde gormek istiyorum onerebileceginiz programlar nelerdir?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Alternatif olarak nasıl kullanacağınız gösteren rehberi de inceleyebilirsiniz.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Corsair marka bir ürün kullanıyorsanız İCUE programını kullanabilirsiniz. Kasadaki sensörleri tanıyıp hemen hemen her ürün için bilgilendirme yapıyor.

KS

krtlseray1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Asusun kendi programı var zaten fakat bu sıcaklıklara pek de inanmıyorum bir seyle kıyaslamak istedim tesekkurler

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Rica ederim. Sensör üzerinden geliyor sıcaklıklar. O yüzden oynama olacağını çok sanmıyorum. HW uygulamasıyla kontrol sağlayabilirsiniz o zaman direkt olarak.

Son düzenleme:

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250

Öncelikle HW info ve Riva Tuner kurdukltan sonra bu siteden bilgisayarına ve telefonuna gerekli uygulamayı yükleyerek aynı Wi-fi üzerinden tüm sistem bilgilerini dilediğin gibi görüntüleyebilrisin. Program biraz zor gibi görünüyor önce ama kendi sitesinde nasıl telefondan ayar yapılacağı falan yazıyor. Ben çok keyif alıyorum şahsen. Kenardaki atıl durumda android telefonumu bu şekilde değerlendirmiş de oldum.

1663169983937.png

KS

krtlseray1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

Öncelikle HW info ve Riva Tuner kurdukltan sonra bu siteden bilgisayarına ve telefonuna gerekli uygulamayı yükleyerek aynı Wi-fi üzerinden tüm sistem bilgilerini dilediğin gibi görüntüleyebilrisin. Program biraz zor gibi görünüyor önce ama kendi sitesinde nasıl telefondan ayar yapılacağı falan yazıyor. Ben çok keyif alıyorum şahsen. Kenardaki atıl durumda android telefonumu bu şekilde değerlendirmiş de oldum.

Ekli dosyayı görüntüle 7144Vay bu gerçekten güzelmiş cok hosuma gitti bunu denerim yakın zamanda :)

Hypc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
GPU-Z de güzel, hem gpu hem cpu sıcaklığını gösteriyor

KS

krtlseray1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Teşşkurler hocam hepsini kontrol ediyorum guzel programlar var

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

Gm Discovery sandım telefonu bir an gözüm doldu böyle maziyi hatırlayınca :D . Huaweinin aynı kasayı kullandığı bir telefon sanırım.
İşin garip tarafı Huawei logosu silinse herkes Discovery der muhtemelen :D

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Gm Discovery sandım telefonu bir an gözüm doldu böyle maziyi hatırlayınca :D . Huaweinin aynı kasayı kullandığı bir telefon sanırım.
İşin garip tarafı Huawei logosu silinse herkes Discovery der muhtemelen :D
Doğrudur dostum. Ama inan Android sürümü ucu ucuna destekliyor :D 2 eski telefon daha denedim ama onlarda program çalışmadı. Bu arada programa 3 4 TL gibi çok düşük bir bağış yaparak bile tam sürüm kullanabiliyorsunuz ömür boyu. Öyle bir güzelliği var yani. Bence değer. Yalnız antivirüs ve firewall gibi şeylerden muaf tutmanız lazım ki PC'de wi-fi üzerinde sunucu gibi bir işlev sayesinde telefon ile iletişim kuruyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri