Siyah Ekran Hatası

kaançiçk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Merhabalar arkadaşlar 2 sorum olucaktı size bugün oyun oynarken bilgisayarım bir anda siyah ekran olup kapandı 5 sn sonra direk hiç bir şey olmamışcasına bilgisayar açıldı bunun nedeni nedir(aşırı ısınma değil)?
Bir diğer sorumda 280hz bir mönitörüm var nerden baksan 30-60 dakikada bir göz kırpıyor adeta siyah ekran oluyor gidiyor bunun nedeni nedir ?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bilgisayarmı kapandı monitörmü?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Monitörde yaşadığınız sıkıntı tam olarak ne? Sadece monitör gidip geliyor değilmi pc kapanmıyor bu monitör olayında. Eğer sadece monitör gidip geliyorsa kabloda sıkıntı vardır.

KS

kaançiçk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Monitörde yaşadığınız sıkıntı tam olarak ne? Sadece monitör gidip geliyor değilmi pc kapanmıyor bu monitör olayında. Eğer sadece monitör gidip geliyorsa kabloda sıkıntı vardır.
arada bi göz kırpıyo sanki milisaniyelik siyah ekran oluyo gidiyo Ben ilk 240 tan 280 e oc attığım için olmuştur diye düşünmüştüm ama çok sık olmaya başlayınca yeter dedim

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Ekran gittiğinde sadece simsiyah bir şeymi oluyor yoksa yazı çıkıyormu?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
ben bunu 1 haftadır yaşıyorum yani illaki yeniden başlattığım oldu ama yinede yapayım
Bir forumda gördüm yeniden başlstmış ve düzelmiş. O yüzden önerdim. Belki psu değişimi ile iki sorunda hallolur. Monitör sorununu bilmem ama pc açılıp kapanma sorunu hallolur diye düşünüyorum.

KS

kaançiçk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Bir forumda gördüm yeniden başlstmış ve düzelmiş. O yüzden önerdim. Belki psu değişimi ile iki sorunda hallolur. Monitör sorununu bilmem ama pc açılıp kapanma sorunu hallolur diye düşünüyorum.
pc kapanma sorununu ilk defa yaşadım eğer bidaha olursa psu değiştireceğim teşekkür ederim yardmınız için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri