Siyah Yerlerde Neden Karıncalanma Oluyor?

KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
Eğer Hertz yani FPS odaklı panelin hızıyla alakalı bir durum değilse şu sitedeki tüm testleri uygulayın. Bakalım gözünüz bir hata tespit edebilecek mi.
bir sorun fark edemedim sadece gradients kısımında yeşil ve sarıda yukardan aşağı çizgiler çok dikkatli bakarsam belli oluyordu kırmızı ve siyahta çok fazla yoktu

KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
Panelde sorun var. Ürünü ne zaman aldınız?
1660325393900.png

çok üzücü oldu bu benim için :( 26.05.2022

KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
Bazı renklerde yada genelde arada ortaya çıkan yeşil renkte çizgiler normal değil. Panelde sorun var bariz belli.

Siz 5. aydan beri bu şekilde mi kullanıyorsunuz ürünü? Hiç mi sizi rahatsız etmedi?
çizgi değil hocam benek şeklinde oluyorlar ayrıca arada bir oluyorlar daha net bir ss ekleyeyim gta ve witcherda yaşadığım durumu araştırdığımda bu oyunlarda bu sorunu yaşayan tek kişi olmadığımı daha doğrusu bu sorunla açılmış postların hepsinde ortak nokta gta ve witcher olduğunu farkettiğimden oyundan kaynaklıdır diye çok sorun etmedim

Ekli dosyalar

• resim_2022-08-12_203846872.png
    resim_2022-08-12_203846872.png
    3.3 MB · Görüntüleme: 58

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bu resimde ben bir hata göremedim. Hafif renk geçişlerinde pikselleşme var o kadar oda monitörden değildir. Siz yeşil renk filan deyince ben başka şey anladım.

KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
Bu resimde ben bir hata göremedim. Hafif renk geçişlerinde pikselleşme var o kadar oda monitörden değildir. Siz yeşil renk filan deyince ben başka şey anladım.
siyah eldeki benekler normalde yok hocam o sinematike olayı size tamamen son kez izah etmem gerekirse şu şekilde anlatayım sizi daha fazla yormak istemiyorum çok sağolun yardımcı olmak için elinizden geleni yapıyorsuınuz

GTA V oynarken yeşil renklerde beyaz benekler fark etmemle bşaladı her şey
sonrasında witcherda beyaz renklerde siyah benekler farkediyorum ama yer yer toplasanız 30 beneği geçmez ve nadiren oluyor ikisinde de bu konuyu araştırdığımda olayın oyunalrla alakalı olduğu kansınıa varıyorum çünkü bu sorunu yaşayan kişilerin yazdığı oyunlarda witcher 3 ve gta v gta ıv mutlaka vardı

sonrasında ise god of war ilk sahnelerinde kratosun evi biliyorsunuz ki karanlık temalı bir ev içerisinde aynı ssteki gibi karıncalaşmalar görüyorum internetten gow gameplayleri izlediğimde başkalarında olmadığını farkediyorum ama tek oyunda bu şekilde diye sorun etmiyorum şimdi de titanfall 2 de bu şekilde karıncalaşmalar var postu açmamdaki amaç bu sorundu fakat bir ilişkisi var mıdır diye o benekleri de eklemek istedim sizin verdiğiniz testlerde de gradientlerde çok çok az belli olan dikey çizgiler fark ettim diğer testlerde sorun yok

bütün bunları göz önünde bulundurarak ekran kartı veya monitörü bir garantiye vermemi önerir misiniz yoksa olabilecek normal bir durum mudur
eğer bir etkisi varsa bilmiyorum titanfall 2 ve gow un hdd ye kurulu olduğunu bilmenizde fayda var

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
siyah eldeki benekler normalde yok hocam o sinematike olayı size tamamen son kez izah etmem gerekirse şu şekilde anlatayım sizi daha fazla yormak istemiyorum çok sağolun yardımcı olmak için elinizden geleni yapıyorsuınuz

GTA V oynarken yeşil renklerde beyaz benekler fark etmemle bşaladı her şey
sonrasında witcherda beyaz renklerde siyah benekler farkediyorum ama yer yer toplasanız 30 beneği geçmez ve nadiren oluyor ikisinde de bu konuyu araştırdığımda olayın oyunalrla alakalı olduğu kansınıa varıyorum çünkü bu sorunu yaşayan kişilerin yazdığı oyunlarda witcher 3 ve gta v gta ıv mutlaka vardı

sonrasında ise god of war ilk sahnelerinde kratosun evi biliyorsunuz ki karanlık temalı bir ev içerisinde aynı ssteki gibi karıncalaşmalar görüyorum internetten gow gameplayleri izlediğimde başkalarında olmadığını farkediyorum ama tek oyunda bu şekilde diye sorun etmiyorum şimdi de titanfall 2 de bu şekilde karıncalaşmalar var postu açmamdaki amaç bu sorundu fakat bir ilişkisi var mıdır diye o benekleri de eklemek istedim sizin verdiğiniz testlerde de gradientlerde çok çok az belli olan dikey çizgiler fark ettim diğer testlerde sorun yok

bütün bunları göz önünde bulundurarak ekran kartı veya monitörü bir garantiye vermemi önerir misiniz yoksa olabilecek normal bir durum mudur
eğer bir etkisi varsa bilmiyorum titanfall 2 ve gow un hdd ye kurulu olduğunu bilmenizde fayda var
Ben o gölge eldeki benekleri gölge şeffaf olduğu için kıyafetteki dokular ön plana çıkmış gibi yorumladım. :D

Sorun var o zaman monitörde genel olarak. God of War oyununu yeni bitirdim en yüksek ayarlarda ve hiç bahsettiğiniz şey yoktu oyunda.

KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
Ben o gölge eldeki benekleri gölge şeffaf olduğu için kıyafetteki dokular ön plana çıkmış gibi yorumladım. :D

Sorun var o zaman monitörde genel olarak. God of War oyununu yeni bitirdim en yüksek ayarlarda ve hiç bahsettiğiniz şey yoktu oyunda.
yani monitörü garantiye göndermemi önerirsiniz sorunum ekran kartından kaynaklı olabilir mi çok affınıza sığınarak söylüyorum gow crackliydi onu bahsetmeyi unutmuşum o da bir nedeni olabilir mi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
yani monitörü garantiye göndermemi önerirsiniz sorunum ekran kartından kaynaklı olabilir mi çok affınıza sığınarak söylüyorum gow crackliydi onu bahsetmeyi unutmuşum o da bir nedeni olabilir mi
Crack uygulanmış oyunlar oynayan 2 arkadaşım var onlarda da bu söylediğiniz şeyden bahseden olmadı bana. Bence sorun oyun değil. Bence servis ile görüşün.

KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
Crack uygulanmış oyunlar oynayan 2 arkadaşım var onlarda da bu söylediğiniz şeyden bahseden olmadı bana. Bence servis ile görüşün.
çok teşekkür ederim yarın bi servisle görüşeyim eğer ki ileride başka sorunlar açmayacaksa nadiren yaşadığım için sorun etmem değişim yapacaklarsa kabul ederim fakat iadeyi etmem bu devirde 2500 tl ye 144hz monitör kalmadı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri