Soru Siz Olsanız Hangisini Tercih Ederdiniz ?

boztalha

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
iphone 13 alıcak param var ama aynı paraya yurt dışından 14 pro getirtme imkanımda bulunuyor sizde hangisini tercih etmeliyim?

passaport kayıt için sıkıntım yok kayıt ücretinide ayarlamaya çalışabilirim.
Fikirlerinizi merak ediyorum

KS

boztalha

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
iphone 13 çünkü bi ara kapatılma gibi olaylar yaşandı biliyorsunuz o yüzden işimi garanti alıp 13 seçerdim
Nasıl yani yakın arkadaşım 12 pro max almıştı çıktıgında passaporta kaydetti halen daha kullanıyor ama nasıl oluyor sizin dediğiniz

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Nasıl yani yakın arkadaşım 12 pro max almıştı çıktıgında passaporta kaydetti halen daha kullanıyor ama nasıl oluyor sizin dediğiniz
zamanında bende iphone 7 plus getirttim yurtdışından kayıt ve pasaporta kaydettim 2 ay sonra telefon kullanılmaz hale geldi kapandı açılmadı bir daha da iphone 8 plus aldım trden

KS

boztalha

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Çok ünlü gördüm yurt dışından gidip böyle telefon alan. Sorun olacağını sanmam.
Bende öyle düşünüyorum ama yinede fikrinizi alayım dedim

zamanında bende iphone 7 plus getirttim yurtdışından kayıt ve pasaporta kaydettim 2 ay sonra telefon kullanılmaz hale geldi kapandı açılmadı bir daha da iphone 8 plus aldım trden
Allah allah şans işimi acaba birazda yakın arkadaşım 2 senedir kullanıyor daha bir şikayetini görmedim ama bilgilendirdiğin için teşekkürler bunuda göz önünde bulundurucam cünkü. Hediye alıcam kardeşime sıkıntı yaşasın istemem

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Bende öyle düşünüyorum ama yinede fikrinizi alayım dedim

Allah allah şans işimi acaba birazda yakın arkadaşım 2 senedir kullanıyor daha bir şikayetini görmedim ama bilgilendirdiğin için teşekkürler bunuda göz önünde bulundurucam cünkü. Hediye alıcam kardeşime sıkıntı yaşasın istemem
hocam size kalmış tabi ki hala dolabımda durur iphone 7 plus

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri