Sizce Bu Sistemin Ederi Nedir?

KS

bilmisyazar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Sıfır olarak dikkat edilmeden toplansı ise verilmiş olabilir, fiyat konusunda ne derece yardımcı olur bilmiyorum hocam, 10500 dese bile gidin alın bana kalırsa. Elbistan 200 km var yok. Lakin tek çekindiğim husus kontrol süreci, rahatça baktırabilecekseniz sorun yok. Kendiniz bakacaksanız da yardımcı programları kullanabilirsiniz
11.000₺'den aşağı olmaz diyordu tek lafımla 10.750₺ den aşağı vermem dedi aşağısı bedavadan farksız olur dedi. Sonra 10.500'e vereceksen Perşembe günü geleceğim dedim. Tamam dedi :D sizce bir bit yeniği olabilir mi? çok tedirginim :D

KS

bilmisyazar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Donanımlara dışından bi bakın önce deforme, kopukluk ya da ses var mı diye herşey uygunsa bileşenlere geçin
Cpu için: Prime 95
GPU için: Furmark
Ramler için: Memtest86 (ilaveten 3200mhz çalışıyormu kontrol edin)
Monitör için ghosting gözle görülür normalde, piksel testi için de :
Hocam, almaya geleceksen bugün sisteme reset atıp ekran kartını kutusuna koyacam diyor :D ben hiçbir test yapamamış olacağım doğru mudur? Ben oraya gitmeden adam kutularına koyacağını söylüyor bileşenleri?
bu verdiğiniz programları indirtsem kendisine, video şeklinde atsa ortaya çıkar değil mi??

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
11.000₺'den aşağı olmaz diyordu tek lafımla 10.750₺ den aşağı vermem dedi aşağısı bedavadan farksız olur dedi. Sonra 10.500'e vereceksen Perşembe günü geleceğim dedim. Tamam dedi :D sizce bir bit yeniği olabilir mi? çok tedirginim :D
Hocam bilemeyiz sistemi görmeden gerisi size kalmış, güvendiğiniz biriyse aldıktan sonra bildiğiniz bir bilgisayarcıya götürüp kontrol ettirin(orada yoksa tanıdığınız) ama sonrasındaki hatalar için satıcı sorumluluk almayacaktır. Garantileri var çoğu ürünün tabi, siz garanti dışı olabilecek şeylere bakın

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam, almaya geleceksen bugün sisteme reset atıp ekran kartını kutusuna koyacam diyor :D ben hiçbir test yapamamış olacağım doğru mudur? Ben oraya gitmeden adam kutularına koyacağını söylüyor bileşenleri?
bu verdiğiniz programları indirtsem kendisine, video şeklinde atsa ortaya çıkar değil mi??
Daha önce bu programları kullanan yorumlayacak üyeler vardır, kabul ederse sonuçları atsın bakalım buradan

KS

bilmisyazar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Herhangi birinden yada başka bir yerden video falan atabilir. Parçaları bence ellemesin. Belirli programları söyleyin pc ye kursun. Siz gidince test edip alacağınızı da belirtin. Kabul etmezse zaten sıkıntılıdır.
Teşekkür ederim <3

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri