Sizce Monitörümü Satmalı mıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Just Player

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Şuanda kullandığım ASUS TUF VG24VQ Monitörüm Adaptive Sync ayarını açınca ekran da ışık titremesi oluyor sanırım resmi Gysnc özelliği olmadığı için çakışıyor. Sizlere sorum bu monitorü 3800 TL civarlarına satıp linkteki Monitörü almama değer mi ondada bu sorunlar var mıdır? Monitörümü satıp geçmeme değer mi sizce?

LG 27GN650 B 1MS 144HZ

Bu arada ekran kartım GTX 1050 Ti

Moderatörün son düzenlenenleri:

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Ben senin yerinde olsam monitör alacagıma ekran kartımı upgrade yapardım. Sistemindeki SSD e yazık ediyorsun.

KS

Just Player

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben senin yerinde olsam monitör alacagıma ekran kartımı upgrade yapardım. Sistemindeki SSD e yazık ediyorsun.
ekran kartı ile ssd nin ne ilgisi var hocam ssd nin hızı anakart ile ilgili evet ekran kartım eski ancak onun için para biriktiriyorum zaten monitör alma olayı ise elimdeki monitörü satıp yeni almak

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Eğer sizi rahatsız ediyorsa ürün satıp Gigabyte G27Q almanızı önerebilirim. 4500 TL itopya adresinde fiyatı.

KS

Just Player

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Eğer sizi rahatsız ediyorsa ürün satıp Gigabyte G27Q almanızı önerebilirim. 4500 TL itopya adresinde fiyatı.
Maalesef 4500tl bütçemi aşıyor ayrıca söylediğiniz monitör 2K Gtx 1050ti 2K da iyi performans vermez kartı değiştirmem de şuan en yakın 1yıl sürer

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Maalesef 4500tl bütçemi aşıyor ayrıca söylediğiniz monitör 2K Gtx 1050ti 2K da iyi performans vermez kartı değiştirmem de şuan en yakın 1yıl sürer
Monitör geleceğe yatırım olur eğer kartı değiştirmek gibi bir düşünceniz varsa. Ayrıca ürün 4529 TL fiyata sahip. +29 TL 'mi çıkamıyorsunuz bu kadar çıkmışken?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
KS

Just Player

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben bütçeyi yanlış okumuşum yada farklı birisine yorum yazarken size yazmışım.

Eğer değiştirecekseniz monitörü / bu 2 ürünü öneririm size.
Monitörü satacağım kişide sorun çıktı bundan dolayı şuanlık kullanıyorum başka alıcı çıkarsa bakarım attiklariniza teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri