Soru Sizce Nasıl (Toplama Bilgisayarım) ?

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Mause Rival 600 al kulaklığı arctis 5 alabilirsin klavye de apex 7 öneririm tkl ve ingilizce olmasından sa.

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
evet birbirinden kötü ürünler nasıl önerilir

Neden bu ürünler? Açıklar mısın?
İyice araştırdım, mause ve kulaklığı aldım klavyeyi de bugün yarın alacağım. Evet marka nasıl gereksiz kötülenir.

Neden bu nefret açıklama gerek yok

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
41.590 Tl tutuyor monitör istersen 2k va panel yapabilir 4070 ti markası düşürülebilir istersen kalan parayada greewe hocam önerir ekipman

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,972
İyice araştırdım, mause ve kulaklığı aldım klavyeyi de bugün yarın alacağım. Evet marka nasıl gereksiz kötülenir.

Neden bu nefret açıklama gerek yok

Kardeşim
Rival600 kronik sorunlu skatezleri berbat kablosu kötü(paracord değil) switchleri kötü sensörü eski saçma sapan max ederi 500 tl mouse

Apex7nin tek olayı ekranı

Arctis 5 20hz-22khz ses aralığı sunuyor berbat bir değer

Daha neden iyi olduğunu bile bilmiyorsun 5 sene önce çekilmiş incelemeye bakıyorsun. Bilmediğin konuda yorum yapma
Kazık yemişsin, istersen iade et.

Gelipte burda marka kötüleme deme bana, steelseries qck ve apex pro tkl önerdiğim modellerdir hatta apex pro tkl aşırı iyi. Tekrar söylüyorum, BİLMEDİĞİN KONUDA YORUM YAPMA

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,215
41.590 Tl tutuyor monitör istersen 2k va panel yapabilir 4070 ti markası düşürülebilir istersen kalan parayada greewe hocam önerir ekipman
Gigabyte anakart ve 120mm soğutucu istemiyor ki zaten soğutmaz

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
cevap veremeyince sustun. Laptopum var ve yazmak istemedim dostum yazın alıcağım

Bak tekrar söylüyorum BİLMEDİĞİN KONUDA YORUM YAPMA
Bak tekrar söylüyorum çok bilmişlik tasliyorsun, sanki bütün bu ürünleri kullanmış ve inclemis gibi konusuyorsun bu kadar insan bu ürünü kullaniyor sen gelmis yok öyle yok boyle yok şurası kötü yok burası kötü,

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,972
Bak tekrar söylüyorum çok bilmişlik tasliyorsun, sanki bütün bu ürünleri kullanmış ve inclemis gibi konusuyorsun bu kadar insan bu ürünü kullaniyor sen gelmis yok öyle yok boyle yok şurası kötü yok burası kötü,
Bilmiyorsan konuşma. Evet genelide deneyimlediğim ürünler

Neden almalıyız açıklar mısın??

Evet tamamen kötü bir fare.

Ayrıca ben 20k bütçesi olan adama rampage psu 3050 sistem önersem kullanıyorum mükemmel desem mükemmel mi olucak? Bunu açıklar mısın

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Bilmiyorsan konuşma. Evet genelide deneyimlediğim ürünler

Neden almalıyız açıklar mısın??

Evet tamamen kötü bir fare.

Ayrıca ben 20k bütçesi olan adama rampage psu 3050 sistem önersem kullanıyorum mükemmel desem mükemmel mi olucak? Bunu açıklar mısın
Sen rampage psu ile SteelSeries in premium kalite ürünlerini mi karsilastiriyorsun ? Hahaha

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri