Çözüldü SkyGate alıcam özelleştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
arkadaşlar özelleştirlemelerine bakın lütfen sizce iyimi yeterli mi ve sonraki zamanlarda sıvı soğutma almak istiyorum 240mm bi öneri yaparsanız sevinirim.

Lucatoni

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Bence 5600x yapmaniza gerek yok 5600 ile aralarinda fark yok neredeyse. Anakart olarakta daha iyi alternatifler var bence ben b550 yapip kasa olarakta mx440 yapip aldim hayirli olsun size de.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bence anakart olarak B550M-A WİFİ modeli seçilmeli PCI 4.0 sonuçta ve wifi özelliği de var. B450 anakarta o kadar para vermek mantıklı değil. WİFİ demek kablosuz şekilde direk bağlantı sağlıyorsunuz normal anakartlarda ethernet kablosu yada wifi adaptörü falan almanız gerekir.

KS

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Bence anakart olarak B550M-A WİFİ modeli seçilmeli PCI 4.0 sonuçta ve wifi özelliği de var. B450 anakarta o kadar para vermek mantıklı değil. WİFİ demek kablosuz şekilde direk bağlantı sağlıyorsunuz normal anakartlarda ethernet kablosu yada wifi adaptörü falan almanız gerekir.
Tamamdır ozaman dediğiniz tercihi ve arkadaşın gösterdiği rami seçip inşallah bugün alıcağım teşekkürler

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
5600 ile 5600x arasında +927tl vericek kadar fark yok bence. Ordan 900 tlyi geri çekip, daha güncel b550 anakart seçmek veya soğutucu kısmına yatırım yapmak daha mantıklı olur diye düşünüyorum (bence)

KS

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
5600 ile 5600x arasında +927tl vericek kadar fark yok bence. Ordan 900 tlyi geri çekip, daha güncel b550 anakart seçmek veya soğutucu kısmına yatırım yapmak daha mantıklı olur diye düşünüyorum (bence)
Ben çoğunlukla valorant oyuncusuyum o biraz fark bile benim işimi görebilir diye düşünüyorum işlemciye dayalı bi oyun.

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Ben çoğunlukla valorant oyuncusuyum o biraz fark bile benim işimi görebilir diye düşünüyorum işlemciye dayalı bi oyun.
300 fps ile 400 fps almak arasında oyun akıcılığı kısmında sorun yaşamassınız ama çağdaş hocanın dediği gibi. b550de pcle 4.0 performansından yararlanmak daha faydalı olur. Diye düşünüyorum

KS

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
300 fps ile 400 fps almak arasında oyun akıcılığı kısmında sorun yaşamassınız ama çağdaş hocanın dediği gibi. b550de pcle 4.0 performansından yararlanmak daha faydalı olur. Diye düşünüyorum
Bende öyle düşünüyorum alıcağım bugün inşallah. Bi sorum daha olucak windows kurulumu geliyor yoksa deneme sürümü mü

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Testlerini yapıp, Deneme sürümü ile geliyor sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri