Snapchat telefon yasaklanması

sapplystein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Konu başlığında gözüktüğü gibi telefon banı yedim galiba.

Hesap durduk yere kapatıldı ve ulasamadim hiç bi zaman. Yeni hesap açıyor açtığım gibi hesaptan atiyor ve hesap kalıcı banlanıyor. Telefon numaramı giriyorum hata eposta giriyorum hata farklı snapchat hesabı giriyorum o da kapanıyor yani kafayı yemek üzereyim. Tanıdığınız sosyal medya uzmanı veya bu işten anlayan birisi varsa cidden problemimi çözebilir mi para verebilirim kökten halledilecekse :(

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Bence gereksiz bir uygulama. Pickme kızlar için yapılmış gibi
Uygulamada fotoğraflara efekt koyuluyor ve bu bence kötü. Fotoğrafların doğal halini seviyorum. Ne gerek var efekte :D ?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Konu başlığında gözüktüğü gibi telefon banı yedim galiba.

Hesap durduk yere kapatıldı ve ulasamadim hiç bi zaman. Yeni hesap açıyor açtığım gibi hesaptan atiyor ve hesap kalıcı banlanıyor. Telefon numaramı giriyorum hata eposta giriyorum hata farklı snapchat hesabı giriyorum o da kapanıyor yani kafayı yemek üzereyim. Tanıdığınız sosyal medya uzmanı veya bu işten anlayan birisi varsa cidden problemimi çözebilir mi para verebilirim kökten halledilecekse :(
Türkiye temsilciğine mail atabilirsin. Uygulamada iletişim veya destek bölümü varsa başka bir telefon aracılığıyla bağlantı kurarsan yardımcı olurlar . İnstagram gibi olmadığından ilgilenip hesabı açabilecek çok kişide yoktur muhtemelen

KS

sapplystein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Türkiye temsilciğine mail atabilirsin. Uygulamada iletişim veya destek bölümü varsa başka bir telefon aracılığıyla bağlantı kurarsan yardımcı olurlar . İnstagram gibi olmadığından ilgilenip hesabı açabilecek çok kişide yoktur muhtemelen
Bulamadim bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olursanız memnun olurum.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Aşağıya bırakacağım link üzerinden hesabıma erişemiyorum ve hesabım kilitlendi şıkkını seçin orada yönlendirmeler var türkçe çeviri yapıp destek talebi gönderin. Destek talebini bence İngilizce olarak yollayın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri