Sohbet-Dertleşme

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Benimkinin markası lenovo marka kaliteli de içi çöp. 4 Gb Ram 128gb hafıza. Hayır 2000tl ye almışlardı daha hiçbir şey zamlanmamıştı o zamanlar yanlış hatırlamıyorsam 3-4k ya rx580 pc çıkıyordu. Onda değilim boş kasa alsaydı daha çok iş görürdü ben 2 yılda içini doldururdum şimdi laptop var diye 2.bilgisayarı ne yapacaksın oluyor. Tamamda her yeni olan kaliteli olacak diye bir şey yok ki.
Peki alırken sana danıştılarmı?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Peki alırken sana danıştılarmı?
Hayır. Sürpriz yaptılar güyya. O zamanlar hiç pc ye sahip olmadığım için bilgisizdim çok cahildim bende kullandım oynadım sevindim falan ama 2 yıl oldu araştırma yaptıkça ne kadar kötü bir laptop olduğunu öğrendim.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Hayır. Sürpriz yaptılar güyya. O zamanlar hiç pc ye sahip olmadığım için bilgisizdim çok cahildim bende kullandım oynadım sevindim falan ama 2 yıl oldu araştırma yaptıkça ne kadar kötü bir laptop olduğunu öğrendim.
Bende 1 yıl önce falan sırf rgb li diye özellikle turbox - zeiron gibi bilgisayarları çok iyi sanırdım. Fakat araştırınca öğrendim tabi. İyiki almamışız. Çok tehlikeli bu tür durumlar. İyiki araştırmışım diyorum :) .

KS

KnithsSs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
58
Benimkinin markası lenovo marka kaliteli de içi çöp. 4 Gb Ram 128gb hafıza. Hayır 2000tl ye almışlardı daha hiçbir şey zamlanmamıştı o zamanlar yanlış hatırlamıyorsam 3-4k ya rx580 pc çıkıyordu. Onda değilim boş kasa alsaydı daha çok iş görürdü ben 2 yılda içini doldururdum şimdi laptop var diye 2.bilgisayarı ne yapacaksın oluyor. Tamamda her yeni olan kaliteli olacak diye bir şey yok ki.
Bro 2gb ram var laptopta casperin alanıda çok az daha acilmiyor bile sen düşün bataryasida gg acip opera giremiyorum. Beterin beteri var.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Bro 2gb ram var laptopta casperin alanıda çok az daha acilmiyor bile sen düşün bataryasida gg acip opera giremiyorum. Beterin beteri var.
Ya benimki de kötü. En kötüsü laptop olduğundan hiçbir şeyin değişemiyor olması. Ram 8 gb olsa ne olacak işlemcisi falan kötü.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri