Steam Deck Hakkında Soru Ve Tartışma.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Şu an piyasası 20-25K Arası değişiyor yurtdışı olması sebeplidir türkiye de ne zaman yaygınlaşır fiyatı tahmini ne olur bu konuyu ayrıca steam decki tartışabiliriz bu konuda mantıklı mıdır fiyatına değer mi.

Son düzenleme:

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Steam Deck olarak düzeltme yapma ihtiyacı duydum. Biraz lükse kaçan bir ürün olacağı kesin. Yani hedef kitlesi çok kısıtlı fiyatı açısından. Linus'un ürün hakkında incelemeleri çok güzel. Hatta geçen M2 ekleme yuvalı modelleriyle alakalı bir haber vardı. Gittikçe daha da gelişecek çok güzel bir platform bence.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Şu an piyasası 20-25K Arası değişiyor yurtdışı olması sebeplidir türkiye de ne zaman yaygınlaşır fiyatı tahmini ne olur bu konuyu ayrıca steam decki tartışabiliriz bu konuda mantıklı mıdır fiyatına değer mi.
Fiyatı yüzünden tercih edilebilir bir model değil. Tr' ye özel fiyatlandırma getirirlerse tutar zaten. Önceden arkadaşımın küçük bir PS Vitası vardı. Hepimiz onun başında takılırdık. Uygun fiyatlı olursa yine yaygınlaşır ve tercih edilir. Taşınabilirlik olarak rahat bir şeye benziyor. Amaçları tüm oyunları desteklemek mi ? Yoksa belli başlı oyunlar mı ? Subnauticayı görünce test etmek isterdim Deckte

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Türkiye'ye gelse bile vergilerle yurt dışı cihazlardan daha pahalı bile olabilir. O fiyata Xbox yada PS5 gibi alternatif varken ciddi anlamda işi olmayan insanların alacağını düşünmüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri