Çözüldü Steam Koleksiyon Kartlarımı nasıl daha hızlı satabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmet Mete

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Steam koleksiyon kartlarım nedense yavaş satılıyor sabah 33 tane felan koymuştum 7 tanesi satılmış bide ets 2 almak gerektiği acil biraz acil
Nasıl daha hızlo koleksiyon kartı satabilirim? Taktik

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Sipariş oluşturanlara direk satmak en hızlısı. Yok onlar fazla düşük diyorsan beklemekten başka yol yok. Ben Rıde 2 den mi ne 15TL civarı kart düşürmüştüm alan olmadığından 3.50TL ye verdim.

KS

Ahmet Mete

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Sipariş oluşturanlara direk satmak en hızlısı. Yok onlar fazla düşük diyorsan beklemekten başka yol yok. Ben Rıde 2 den mi ne 15TL civarı kart düşürmüştüm alan olmadığından 3.50TL ye verdim.
Sipariş oluşturanlara en hızlısı derken anlamadım hocam ben o kısmı

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Envanterden kart satacağınız zaman sat değil de topluluk pazarında görüntüleye tıklayın.
1662818694766.png

Sonra çok az aşağı kaydırınca sağ taraftaki kısım sipariş verenler oluyor.
1662818726756.png

0.43TL den fiyat vermişler mesela. O fiyata koydunuz direk sipariş oluşturan kişiye satılıyor ve parası size geliyor.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
Çok acil ise mevcut satış fiyatının -0,01Krş altına satışa sunun ve ara sıra göz atın sizden daha düşük fiyata koyan olursa geri çekip yine 1krş altına satın.
Anında satmak için, sipariş oluşturan kişilere satış yapabilirsiniz. Bunu @Syqex zaten anlatmış.

ETS 2 için indirim 2 gün sonra bitecek, satmak için aşırı acele etmemenizi öneririm.

ETS 2 indirimine yetişemezseniz fazla üzülmeyin. ETS 2 için indirim kuponları Steam rozetleriyle düşürülebiliyor. Bu kuponun size düşmesi şans işi olur ancak Steam kullanıcıları genellikle kullanmadığı kuponları, başkaslarının görüp alabilmesi için Steam kupon botuna gönderirler. bağlantıdaki botun envanterinden ETS 2 kuponu var mı yok mu diye kontrol edebilirsiniz. Varsa kupon için takas isteği gönderin. Her takasta tek kupon isteği yapabilirsiniz, birden fazla kuponu tek seferde almaya çalışırsanız bot redder.

Takas için: Onun Envanteri > Steam > Kuponlar seçimine gidin ve sol altta "Belirli bir öğeyimi arıyorsunuz?" yazan yere oyunun orijinal adını girin. Biraz geç yüklenebilir çünkü bot envanterinde binlerce kupon var bu yüzden kasabiliyor bazen

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Ben koleksiyon kartlarını 1 ila 5 kuruş arasında fiyat düşürerek koyuyorum satılıyor mesela 0.47 kuruş olanı 0.45 e koyuyorum satılıyor hızlı bir şekilde.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
Ben koleksiyon kartlarını 1 ila 5 kuruş arasında fiyat düşürerek koyuyorum satılıyor mesela 0.47 kuruş olanı 0.45 e koyuyorum satılıyor hızlı bir şekilde.
:) Direkt 5Krş altı fazla hocam, 1krş altı gayet yeterli. Kazanacağınız kârdan olmayın. Bir kaç kuruştan ne olur demeyin, ben o kuruşlarla sıfırdan 90 lira kastım zamanında :D /hala daha kasıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri