Steel Series "Rival 710 Vs Sensei Teen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZaGor26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba 5 Yıldır Razer oyuncu Mouse Kullanıyordum lakin Mousem Göçtü tamamiyle Yeni mouse Alıcam Fakat bu 2 Modelin Arasındayım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Sensei Ten alabilirsiniz. 450 IPS Tarama + 18.000 DPI + 50G Hızlanma + 1000Hz Raporlama + 60 Milyon tuş ömrü var ki bu değerler çok yüksek değerlerdir.

Ancak benim önerim aynı paraya   bu ürünü almanızdan yana. Bu mouse 650 IPS Tarama + 20.000 DPI + 50G Hızlanma + 1000Hz Raporlama ve 70 Milyon Tuş Ömrü olan bir üründür. Piyasada bu özelliklerde bu fiyata veya daha pahallıya mouse yok diyebilirim.

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
- İki mouse arasında sensor modelleri farkı var 710 TrueMove3 kullanırken Sensei TrueMove Pro kullanıyor bu konuda 1 adım önde olan Sensei.
- DPI kısmında 12000 DPI kullanan 710 a karşılık Sensei nin ayarlanabilir 18000 DPI a çıkışı mevcut
- Buton olarak 7 Buton kullanan 710 ve 8 buton kullanan Sensei tasarımı var.
-Aydınlarma kısmında 710 OLED Screen mevcut iken Senseide bu özellik malesef yok.

Farklar bunlar iki mouse birbirine çok benziyor ayıran özellikleri yazdım.

Farklı bir mouse tercihi düşünürseniz eğer ;

Bu iki ürün yapısal olarak ve elinizde hareketlenme olarak üst seviye mouse klasmanında bulunuyor mamba vipere göre daha eski bir mouse olmasına rağmen piyasadaki logitech ve steelseries ürünlerine ciddi derecede rakiptir.
Viper ise yüksek ayarlanabilir DPI ayarları ve el konforuna uygun tasarlanmıştır zaten razer ürünlerini daha önce kullandığınız için yapısal kalitesini biliyorsunuzdur mutlaka.

Tercih etmek isterseniz önce Viper sonra mamba derim ben.

Ek olarak Viper vs Mamba karşılaştırması yaparsak eğer ;

- Viper için 8 adet programlanabilir tuş Mamba için ise 7 adet olarak değişiyor bu rakam.
- Mamba 450 IPS 50 milyon tıklama ömrüne sahip Viper ise 450 IPS 70 Milyon tıklama ömrüne sahiptir.
- DPI Kısmında 16000 e kadar ayarlanabilir özellikte ikiside.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri