Süperli̇gde Ki̇m Şampi̇yon Olur ?

SÜPERLİGDE KİM ŞAMPİYON OLUR

• GALATASARAY

• FENERBAHÇE

• BEŞİKTAŞ

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

İsmail

Administrator
Admin
Tepki
124
Bugün itibari ile ümraniye maçında geriden gelip 4 puanlık farkı koruyan ve 11 maçlık seri yapan GS favori.Eğer hafta sonu Trabzon maçından da puan çıkartırsa bence lig biter.

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
ANLI ŞANLI GALATASARAY !
Yangın yeri hep buralar sayende, yok şikayet Gel bir sarayım, aşkın olayım Söylenmedi hiç sana layık düşler, benden önce Tutsak yüreğim, biliyorsun sen de ince ince Yangın yeri hep buralar sayende, yok şikayet Gel bir sarayım, aşkın olayım

TABİKİDE GALATASARAY

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Galatasaray - Ümraniyespor maçını izledim ve Ümraniye daha baskılı ve atak yapa bilseydi eğer o maç kesinlikle Ümraniye kazanırdı sanki Galatasaray karşısında Ümraniye yok'da PSG oynuyordu çok istekli çok arzulu oynadılar.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Galatasaray - Ümraniyespor maçını izledim ve Ümraniye daha baskılı ve atak yapa bilseydi eğer o maç kesinlikle Ümraniye kazanırdı sanki Galatasaray karşısında Ümraniye yok'da PSG oynuyordu çok istekli çok arzulu oynadılar.
Bugün beklerden istenen verim alınamadı hem hücum da hem savunma da. Emre ve Boeyin kademe hatasından 2 gol yedik.

KS

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
ilk yarı sol bek bitirdi bizi otobana cevirdi resmen. iki golde de zaten emre taşdemirin bariz hatası vardı. ümraniye o açığı fena kullandıı bu takım nasıl küme düşecek inanılmaz. hariika top oynadı ümraniye

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
ilk yarı sol bek bitirdi bizi otobana cevirdi resmen. iki golde de zaten emre taşdemirin bariz hatası vardı. ümraniye o açığı fena kullandıı bu takım nasıl küme düşecek inanılmaz. hariika top oynadı ümraniye
Çok haklısın kardeşim, Dediğim gibi eğer son dakika Icardi'nin kafa golü eğer gol olmasaydı zaten seri galibiyet bitiyordu sizin de. :D

muharremizm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

SÜPERLİGDE KİM ŞAMPİYON OLUR​

Yerine hangi takımlısın sorulmalıydı bu cevaplara karşı :D arkadaşlar fenerbahçeliyim ama gs böyle devam ederse şampiyon olur ve hak eden olmuş olur saygılar.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,085
Galatasaray olacağını düşünüyorum. Okan Buruk hayırlı geldi. Sıkı bir taraftardım ancak o kadar kötü oldu ki Türkiye'de futbol soğuduğum için kolay kolay yorum yapmak istemezdim. Normalde Beşiktaş'lıyım.

Ancak bu sene gönlüm Galatasaray'ın şampiyon olması. Olamaz ise Fenerbahçe..

KS

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

SÜPERLİGDE KİM ŞAMPİYON OLUR​

Yerine hangi takımlısın sorulmalıydı bu cevaplara karşı :D arkadaşlar fenerbahçeliyim ama gs böyle devam ederse şampiyon olur ve hak eden olmuş olur saygılar.
hocam valla ilk 10 haftaya kadar Fb yüzde 90 şampiyon olur diyordum. Ama futbol işte herşey bi anda değişebiliyor aynı şekilde rekabet 1-2 maca bakıyor.

muharremizm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
hocam valla ilk 10 haftaya kadar Fb yüzde 90 şampiyon olur diyordum. Ama futbol işte herşey bi anda değişebiliyor aynı şekilde rekabet 1-2 maca bakıyor.
Kesinlikle öyle katılıyorum Galatasaray çok başarılı gidiyor formdan düşmesini istemem biz iyi başladık sonra dağıldık :D

KS

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Kesinlikle öyle katılıyorum Galatasaray çok başarılı gidiyor formdan düşmesini istemem biz iyi başladık sonra dağıldık :D
Yarın ki adana macı bence Fb için en önemli maç tam kırılma noktası kaybederse yarıştan uzaklaşa bilir kazanırsa da biraz daha toparlanır. Heyecanla izliyor olacağım. :)

emreeedagg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Bugün beklerden istenen verim alınamadı hem hücum da hem savunma da. Emre ve Boeyin kademe hatasından 2 gol yedik.
3 net pozisyonları var 2si goldu zaten emre tarafından geldi hep ilk yarı bozdu takımı bildiğin dubois oynasaydı ilk yarı böyle olmazdı maç

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri