Sürücü onarım hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TopalogluSeyfullah

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar merhaba. Bu akşam bilgisayarıma Blue stack yükledim uygulama kurulum yaparken hata verdi ve bilgisayar kendisine otomatikman reset attı pc geri açtıktan sonra SSD hatası oluştu yerel disk c üzerinde sağ tıklayıp araçlar kısmına gelip denetle dediğim zaman hata bulundu diyor bilgisayar yeniden başlatmalısınız vs.. ben bu işlemi uyguluyorum ama aynı hatayı yine veriyor ben ne yapsam da bunu çözemedim bu konu ile igili bana yardımcı olabilecek birisi varmı acaba sormak istedim
SSD modelim samsung980 pro 500gb

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
RE: SÜRÜCÜ ONARIM HATASI

C diskindeki bulunan hata nedir? Öncesinde Windows güncellemelerini kontrol eder misiniz. Varsa güncelleme yapın. Yoksa size ilk önerim kurduğunuz yazılımı kaldırın ve böyle kontrol edin.

KS

TopalogluSeyfullah

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: SÜRÜCÜ ONARIM HATASI

ugur.gozaydin' Alıntı:
C diskindeki bulunan hata nedir? Öncesinde Windows güncellemelerini kontrol eder misiniz. Varsa güncelleme yapın. Yoksa size ilk önerim kurduğunuz yazılımı kaldırın ve böyle kontrol edin.

hocam diriverlerim güncel win10 home işletim sistemim. dediğiniz gibi yükleğim uğyulamayı kaldırdım clear masteri de yükledim ama çözüme ulaşamıyorum elimde bir hata kodu yok ne yazık ki

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Bir yazılım kurma ile SSD disk arızası çok olası değil. Özellikle bilinen ve çokça kullanılan Blustack gibi bir yazılımda. Sistemsel yani sürücü odaklı bir sorun vardır diye düşünüyorum. Aygıt yöneticisini açıp bir ünlem yada uyarı vs. gibi bir şey var mı bakın. Varsa o sürücüye sağ tıklayıp güncellemeyi oradan deneyin.

KS

TopalogluSeyfullah

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Bir yazılım kurma ile SSD disk arızası çok olası değil. Özellikle bilinen ve çokça kullanılan Blustack gibi bir yazılımda. Sistemsel yani sürücü odaklı bir sorun vardır diye düşünüyorum. Aygıt yöneticisini açıp bir ünlem yada uyarı vs. gibi bir şey var mı bakın. Varsa o sürücüye sağ tıklayıp güncellemeyi oradan deneyin.

hocam ne yaptıysam olmadı bende format attım düzeldi.
sağolasın

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Windows veya yazılım odaklıymış demek ki sorun. Yoksa formatta düzeltmezdi. 

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri