Tablet Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arpsgl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar çizim odaklı bir tablet almak istiyorum. Şarjı uzun süre gitsin istiyorum, tabletlerden pek anlamıyorum ama ipad tabletlerde yanında çizim kalemini ekstra para isterlerken samsung gibi markalarda yanında veriyorlar ve fiyatları da gayet uygun. Bütçe kısıtlaması yok en iyi çizim için kalemi bulunan tablet önerilerinizi bekliyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Bütçe sınırım yok demişsiniz o zaman olabilecek en iyi ürünü öneriyorum size.

- Direkt Çizim tableti önerdim. 32" oldukça büyük bir ekrana sahip. Marka piyasadaki en iyi çizim tablet markalarının başında gelen bir firmadır ve bu üründe önerebileceğim en iyi ürünlerden birisidir. 4K IPS ki bu ekran Adobe RGB renk gamutunun 98% kadarını karşılıyor bu çizim için oldukça yüksek bir değer.

Yok direkt elde taşımak için tablet alacaksanız iPad Pro 'dan şaşmayın. Kalemi ile beraber 12.9" versiyonunu öneririm toplamda 1TB seçeneği + WiFi + Celluler seçeneği ile toplamda 16.768 TL tutuyor.

Yada direk yine çizim tableti ama bir laptop boyutunda taşınabilir bir ürün   bu 16" 1.5Kg ürünü ve uzaktan fonksiyonlarını kullanabilmeniz için   bu kumandayı almanız gerekiyor. Toplamda 17.689 TL yapıyor burası. Çantısını öneremedim çünkü hiçbir yerde stokta bulamadım. Modeli Wacom Intuos Case Large Çanta (ACK-400023) bu ürün. Ürünün ölçüleri 410 x 265 x 17.5 mm bu yani buna uygun bir taşıma çantası alabilirsiniz. Bu üründe yukarıda Wacom model ile benzer bir ekrana sahip. 4K ama %94 Adobe RGB desteğine sahip.

KS

arpsgl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Çok teşekkür ederim hocam bilgileriniz ile bizleri aydınlatıyorsunuz iyi günler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Bu arada iPad Pro alacaksanız yeni M1 işlemcili modeli alın. Eskileri değil.

Hayırlı olsun diyorum şimdiden.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri