Yardım Tarayıcı Yüzünden Bilgisayar Donması

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Herhangi bir tarayıcı açınca opera, microsoft edge, chrome. Bilgisayar donuyor ve fare dahi kıpırdamıyor dün gece win 11'den win10'a geçiş yaptım sabah uyandım bu sorun ile karşılaşmaktayım nasıl çözebilirim acaba teşekkür ederim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Herhangi bir tarayıcı açınca opera, microsoft edge, chrome. Bilgisayar donuyor ve fare dahi kıpırdamıyor dün gece win 11'den win10'a geçiş yaptım sabah uyandım bu sorun ile karşılaşmaktayım nasıl çözebilirim acaba teşekkür ederim.
Güncelleme ile mi geçtiniz yoksa temiz kurulum mu yaptınız ?

KS

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
kanka usb ile temiz kurulum yap.
Şuan shift ile yapılan programsız format atma işlemini yapıyorum pc yi tamamen sıfırlıyor ve yeni windows kurulacak eğer sorun çözülmezse usb ile temiz kurulum yapmayı deniyecem

ismail38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kanka shift+ctrl+win tuşu+b ye tıklarsan ekran kartın resetlenir saniyeline ve donma sorunu geçiciolarak çözülür benim pc bok gibi ama o bile hallediyo ben 5. nesil i3 işlemcinin dahili ekra kartını kullanıyom yani işine yarar siyah bi ekrn ve bip sesi çikcak hiç bi zararı olmaz
dene bence

KS

gemini

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
kanka usb ile temiz kurulum yap.
Temiz kurulum yaptım yine de hata alıyorum pc kasıyor tarayıcıda ne yapmam lazım acaba bios bölümünde sorun mu var chrome kullanabilmek için sistem ayarlarından donanım hızlandırmayı kapatıyorum anca kullanabiliyorum büyük ihtimalle ekran kartı driverinde bir sorun var çünkü herşeyi doğru yaptım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri