Çözüldü Teknobiyotik iade alır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312

SilverStone PF240 ARGB 2x120cm Fan Intel & AMD GERİ İADE​

Etmek istiyorum ürünü perşembe sipariş verdim cuma geldi ve kurdum fakat su sesi ve fan sesi yüksek geldi geri iade etmek istiyorum sorun yaşar mıyım ?

xxx hocası

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Etmek istiyorum ürünü perşembe sipariş verdim cuma geldi ve kurdum fakat su sesi ve fan sesi yüksek geldi geri iade etmek istiyorum sorun yaşar mıyım ?
Fan sesi çok büyük bir sorun yaratmaz, geri çevirebilirler.

KS

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Peki internetten aldım. 14 gün iade hakkım yok mu ? Su seside var çünkü 5-6 dk da bir ses geliyor

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,167

Sayfada tüm şartlar belirtilmiş, aşağıya kaydırdığınız zaman da soru-cevap şeklinde bilgiler mevcut.

1665231101361.png

Eğer ürün ile ilgili kayıp bir parça, kutusunda zarar vs. yoksa sorun yaşamazsınız diye tahmin ediyorum.

KS

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312

Sayfada tüm şartlar belirtilmiş, aşağıya kaydırdığınız zaman da soru-cevap şeklinde bilgiler mevcut.

Ekli dosyayı görüntüle 8859

Eğer ürün ile ilgili kayıp bir parça, kutusunda zarar vs. yoksa sorun yaşamazsınız diye tahmin ediyorum.
Jiletinlerine kadar duruyor hiç bir sorun yok kutularda o zaman ekstra bir kutu bulup pazartesi gönderiyim bakalım ne olucak

KS

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Bugün kargoya teslim ettim bakalım

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Umarım güzel bir sonuç alırsın. Bende benim masterliqued ten memnunum ama fanlarında anlamsız bir ses var , koskoca coolermaster ın adam gibi bir fan üretememesi çok saçma bir durum.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Parçayı değiştirip geri gönderebilirler gibi geldi bana.

Süreçten bizi de haberdar etmeyi unutmayın lütfen.

KS

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Ne dediler?
Gönderin inceleyelim, sonra karar veririz mi dediler?
Yoksa direkt olarak iade mi kabul ettiler?
hocam gönderin inceleyelim dediler. fakat 14 gün koşulsuz cayma hakkım var bakalım nasıl olucak

KS

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
şimdi 3.000 tl bütçe ile ekstradan bir sıvı soğutucu alıcam ya NZXT 240mm rgb olanı ya da arctic liquid freezer ii240 olanı düşünüyorum. şuanda stok fanım bile yok pc i açamıyorum ve pc benim işim. umarım teknobiyotiktende geri iade alırım. 2 soğutucu bir eve fazla olur :)

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
3 tane stok kasa fanım artict , şunu anladım artict bu işi biliyor. İleride işin içinde fan olan bir ekipman tercih etmem gerekirse artict alırım.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,167
şimdi 3.000 tl bütçe ile ekstradan bir sıvı soğutucu alıcam ya NZXT 240mm rgb olanı ya da arctic liquid freezer ii240 olanı düşünüyorum. şuanda stok fanım bile yok pc i açamıyorum ve pc benim işim. umarım teknobiyotiktende geri iade alırım. 2 soğutucu bir eve fazla olur :)
Eğer ürünü düzgün bir şekilde yolladıysanız iade almamaları için bir sebep göremiyorum.

En kötü ihtimalle şöyle yaparsınız;
Bu gece Amazon indirimleri başlayacak (11-12 Ekim)
İndirimlerden iyi bir soğutucu denk gelirse satın alırsınız.
Amazon Prime ürünleri genelde hızlı teslim ediliyor.
Ürünü geldiğinde açmazsınız, faturasıyla kenarda bekletirsiniz.
Teknobiyotik'ten iade onaylanırsa direkt olarak Amazon'dan aldığınızı açar kullanırsınız.
Böylece zaten alacağınız soğutucuyu indirimlerden almış olursunuz, 2 soğutucunuz olmamış olur.
Eğer Teknobiyotik haklı bir sebeple iadeyi kabul etmezse, Amazon'dan aldığınız açılmamış ürünü geri verirsiniz.
Ürünü hiç açmadığınız için Amazon tarafına sıkıntı yaratmamış olursunuz. Minimum zararla maksimum verim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri