teknobiyotik sipariş onay süreci?

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
RX 6600xt ekran kartı aldım. Karttan para çekildi ve teknobiyotik siparişiniz onay bekliyor demekte. Onay süreci ne zaman tamamlanıyor acaba?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
RX 6600xt ekran kartı aldım. Karttan para çekildi ve teknobiyotik siparişiniz onay bekliyor demekte. Onay süreci ne zaman tamamlanıyor acaba?
Birkaç gün içinde kargoya verilir hocam sorun olacağını sanmıyorum, yarın da gelişme olmazsa müşteri hizmetleri ya da bankayı arayıp sorabilirsiniz daha sağlıklı olur

KS

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Birkaç gün içinde kargoya verilir hocam sorun olacağını sanmıyorum, yarın da gelişme olmazsa müşteri hizmetleri ya da bankayı arayıp sorabilirsiniz daha sağlıklı olur
Siparişiniz işleme alındı dedi ve beklemedeyim. Onaylandı dese de sorun yok kargo gelir illaki.

KS

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Bekleyin hocam içinize sinmezse iş günü olan pazartesi iletişime geçersiniz sağlam sitedir şüpheniz olmasın
Daha önce alışveriş yaptım, sıkıntı yok güveniyorum. Onaylandı bilgisi bile gelmeyince acaba bir sorun mu oldu diye düşündüm ve hala onaylanmadı.
Araya hafta sonu girdi uzayabilir biraz ve birde aldığınız kartta ön sipariş yazmadığından emin olun.
Ben de öyle düşündüm, ön sipariş değil. RX 6600xt sipariş verdim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri