Çözüldü Telefon Operatörü önerisi

Hangi operatörü seçmeliyim

• Kullanılan toplam oy
    14
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Uzun zamandır Turkcell telefon hattı kullanıyorum 2 gün sonra tahattüt süresi bitecek bende başka bir markaya geçmek istiyorum şuanlık aklımda Vodafone var sizce hangisine geçeyim

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Kendi fikirlerinizi ve hangi operatörü neden seçmeliyim yazarsanız sevinirim :)

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Ben faturalı vadafone kullanıyorum yıllardır ve memmunum. Çekim kaliteli, fiyatları daha cazip geliyor bana. Aynı evde abim türk telekom kullanıyor , onun hattı odalarda bazen cekmiyor mesela

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Hem vodafone hem turkcell kullanmış birisi olarak oturduğun bölgede sana hangisi daha iyi performans sağlayacak ise onu öğrenmen daha mantıklı olur. Akabinde şehirin ortasında 1 çubuk çekerse şaşırma derim. Benim uzun yıllar kullandığım bu 2 hat baya sorunlu sorunu devam etmekte süresi bitince artık değiştireceğim. Fakat turkcell öbürlerine göre ufak bi pahalı gibime geliyor dediğim gibi tercih meselesi.

DarkAlone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hem vodafone hem turkcell kullanmış birisi olarak oturduğun bölgede sana hangisi daha iyi performans sağlayacak ise onu öğrenmen daha mantıklı olur. Akabinde şehirin ortasında 1 çubuk çekerse şaşırma derim. Benim uzun yıllar kullandığım bu 2 hat baya sorunlu sorunu devam etmekte süresi bitince artık değiştireceğim. Fakat turkcell öbürlerine göre ufak bi pahalı gibime geliyor dediğim gibi tercih meselesi.
Sana kötüsü gelmiş baya kardeşim :D iyi marka değillermi bunlar ben de vodafone kullanıyorum

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Uzun zamandır Turkcell telefon hattı kullanıyorum 2 gün sonra tahattüt süresi bitecek bende başka bir markaya geçmek istiyorum şuanlık aklımda Vodafone var sizce hangisine geçeyim
yaşadığınız yerde hangi operatör daha iyiyse onu kullanabilirsiniz bence benim kullandığım yerde vodafone az çekiyor turkcell ile türktelekom falza çekiyor hızlı yaşadığınız yerdeki kullanıcaların önerilerini alabilirsiniz

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Turkcell kullanıyorum ve mükemmel. Salla kazanıda güzel veriyor. Her yerden çekiyor maşallah.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Sana kötüsü gelmiş baya kardeşim :D iyi marka değillermi bunlar ben de vodafone kullanıyorum
Şans meselesi olarak görmekteyim hat zaten 13 14 yıllık akabinde bir şey beklememek gerekir. Akıllı telefonlar yeni yeni piyasaya adımını atarken "nokia 1112" tuşlu telefonda kullanıyordum o kadar eskiliğini teyit edebilirsin.

Sorununu açıklamak gerekirse tuşlu telefondan şu an kullandığım cihaza kadar uzanan uzun süreli bir sorunu var. Tl kontör yüklendiğinde 5 dakika bile geçmeden bütün kontör bakiyelerini bitiriyor "Telsiz kullanım" adı altında borcum dahi olmamasına rağmen ne yaparsam yapayım silip süpürüyor. Uzun süre bayilerde operatörün yetkili servisinde uğraştım bir sonuç alamadım. Hatta onların yanında bütün telsiz kullanımdan ıvırından zıvırından yününden kılına kadar borcu v.s varsa ödedim şaka gibi yine silip süpürdü pastayı. Zaten yetkili servis veya operatör v.s ezber cevaplar verdi onlar da çözemedi. Yeni hat alacağım lakin başımdan geçen talihsiz olayı anlatmak istedim. Mobil ödeme veya o tür işler asla yapmadım sen sormadan cevaplayım sorunu faturalı hat falan değil. Yeni hat alırken dikkatli olmak gerekir özetle.

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Hocam konuyla alakasiz ama.
Ben suan Bimcell kullanıyorum
250dk+bilmem kac SMS 35lira ödüyorum.

Vodafone da veya Turkcell de yeni gelenlere ozel faturasiz veya rahat pakette 35-40 liraya tarife varmi?
Teşekkürler

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Turkcell kullanıyorum ve mükemmel. Salla kazanıda güzel veriyor. Her yerden çekiyor maşallah.
Benim Turkcell hakkında bazı problemlerim var örneğin internet aşımı yapmıyorum fakat aşım yaptım gözüküyor fatura fazla geliyor vb.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Benim Turkcell hakkında bazı problemlerim var örneğin internet aşımı yapmıyorum fakat aşım yaptım gözüküyor fatura fazla geliyor vb.
Turkcell biraz daha fatura ödeme v.s işlerinde kabarık hocam. Bütçeniz varsa iyi lakin hayır çok fazla uğraşmak istemiyorum derseniz pek yanaşmayı uygun görmem şahsen. Salla kazanla falan avutuyorlar.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Tüm operatörleri denedim. Benim için açık ara en iyisi Turkcelldir. Vodafone 2-3 yıl önce çok güzeldi ama şuan oldukça kötü durumda. Sözleşme bitsede Turkcelle 10 fazla verip rahatlasam diye bekliyorum. Türk telekom benim için hiçbir zaman iyi değildi. Şehrin ve kapsama alanının da önemi vardır illaki
Turkcell > Vodafone > Türk telekom bana göre

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Cevap yazan herkese teşekkür ederim operatörümü turkcell den türk telekoma geçirdim konu kapanabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri