Televizyon Marka Model Öneri

A Shadow Falls

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Merhaba Dostlar,

Televizyon almak istiyorum bütçem 5.200 kadar bir çok ürüne baktım ama kötü yorumlarda var iyi yorumlarda var çok kararsız kaldım.

-4K hd dizi film ps4 oynarken sorun yaratmasın istiyorum.

Baktığım televizyonlar bunlar;

Axen AX50FIL403 50" 126 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV
Awox U5100 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart D-LED TV
Awox B205500S 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV (Çerçevesiz)
Daewoo 50DM54U 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Bunlardan kullanan varsa yada farklı bir kaliteli televizyon önerisi olan varsa önerilerinize açığım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
şuan ki bütçenize ekleme yapabilme şansınız var mı çünkü önerdiğiniz tvlerin uzun vadede çok sıkıntı çıkarabilir

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
ürün kalitesi yönünden de biraz düşük seviye awox axen vb. markalar
Televizyon almak istiyorum bütçem 5.200 kadar
bir çok ürüne baktım ama kötü yorumlarda var iyi yorumlarda var çok kararsız kaldım
4K hd dizi film ps4 oynarken sorun yaratmasın istiyorum .

Baktığım televizyonlar bunlar bunlardan kullanan varsa yada farklı bir kaliteli televizyon önerisi olan varsa önerilerinize açığım

Axen AX50FIL403 50" 126 Ekran 4K Ultra HD Android Smart LED TV
Awox U5100 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart D-LED TV
Awox B205500S 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV (Çerçevesiz)
Daewoo 50DM54U 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

KS

A Shadow Falls

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
regal vestelin alt ürünüdür türk menşei bir türk markasıdır. regal yerine vestel de tercih edilebilir .

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
İlk 4 markadan Axen önerebilirim çok çok iyi değildir ama iş görür.

Sonradan önerilen REGAL üründe F/P fena değildir tercih edilir diğer 4 ürün yerine.

Alternatif ürün için baktım piyasaya ama çok iyi bir bulamadım bu bütçeye ki ben 5500 TL civarlarına kadar baktım.

Bu ürün bulduğunuz üründen biraz daha başarılıdır ve fiyatı Axen AX50FIL242 50" çok değil 250 TL kadar fazla. Bu ürün ve Regal üründen yana yapın tercihinizi.

KS

A Shadow Falls

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
İlk 4 markadan Axen önerebilirim çok çok iyi değildir ama iş görür.

Sonradan önerilen REGAL üründe F/P fena değildir tercih edilir diğer 4 ürün yerine.

Alternatif ürün için baktım piyasaya ama çok iyi bir bulamadım bu bütçeye ki ben 5500 TL civarlarına kadar baktım.

Bu ürün bulduğunuz üründen biraz daha başarılıdır ve fiyatı Axen AX50FIL242 50" çok değil 250 TL kadar fazla. Bu ürün ve Regal üründen yana yapın tercihinizi.
Söyle bir şey oldu hangisi güvelilir satıcı acaba bir sürü satıcı var teknoloji şans işi ben alırsam kesin bir şey çıkar diye korkuyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Söyle bir şey oldu hangisi güvelilir satıcı acaba bir sürü satıcı var teknoloji şans işi ben alırsam kesin bir şey çıkar diye korkuyorum

Çok tedirginseniz Amazon.com.tr adresinden satın alın. Bu arada dediğim gibi Regal ve Axen ürünlerini seçebilirsiniz. Regal ürün benim tercihim olurdu.

KS

A Shadow Falls

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Çok tedirginseniz Amazon.com.tr adresinden satın alın. Bu arada dediğim gibi Regal ve Axen ürünlerini seçebilirsiniz. Regal ürün benim tercihim olurdu.
Benimde tercihim Regal amazonda 6200 Tl Amazonda satıcı BeyazEsyaMerkezi diye geçiyor amazon 2 yıl garantisi bu satıcılar içinde geçerlimidir.
edit: satıcı güvenilir değil diye yorumlar gördüm

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ürün TR üzerinde satılıyor yani resmi garantili. Satıcıya gelirsek bir sorun yaşarsanız Amazon iade konusunda piyasadaki en iyi firma denilebilir. Ancak evet satıcıya baktım pek iyi bir satıcı değil görünüyor.

KS

A Shadow Falls

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
Ürün TR üzerinde satılıyor yani resmi garantili. Satıcıya gelirsek bir sorun yaşarsanız Amazon iade konusunda piyasadaki en iyi firma denilebilir. Ancak evet satıcıya baktım pek iyi bir satıcı değil görünüyor.
Bakalım İnşallah Bir sıkıntı çıkmaz diyelim kasım gibi alacağım inşallah güle güle kullanırım diyelim :) teşekkürler her şey için.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri