Termal Macun Tercihi (Haziran 2022)

Yasar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Merhabalar,

Ortalam 3 aydır termal yenilemesi yapmadım.

Termal macun alacağım ama hangisine alacağıma karar vermedim bide hangisi daha performanslısı olur bilemedim o yüzden size soruyorum hocam.

Bütçem: 200 300 TL arası

Moderatörün son düzenlenenleri:

TurkFather

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
mx-4 alırken dikkatli olun teknobiyotik ya da amazondan alın, replika ürün gelebilir

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
331
3 ay çok kısa. 1-2 yıl olmalı macun değiştirme süresi.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
2 gün önce deneyimledim gerçekten piyasanın lideri mi diye ...
Şu ürün gerçekten başarılı. Normalde hep kendim de kullandığım mx4 veya mx5 öneririm ki mx5 e o paralara vermeeye gerek yok fakat, bu ürün stabillik anlamında çok başka. Tavsiyemdir.
3 ayda bir termal macun yenilemene gerek yok , 1 yıl idealdir.

Son düzenleme:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
2 gün önce deneyimledim gerçekten piyasanın lideri mi diye ...
Şu ürün gerçekten başarılı. Normalde hep kendim de kullandığım mx4 veya mx5 öneririm ki mx5 e o paralara vermeeye gerek yok fakat, bu ürün stabillik anlamında çok başka. Tavsiyemdir.
3 ayda bir termal macun yenilemene gerek yok , 1 yıl idealdir.
Ben bu ürünü ve ilk versiyonunu NT-H1 olanı o kadar çok önerdim ki markanın bana destek olması lazım. :D Şaka maka Inventus satıyordu getirmiyor artık ürünü. Buda Yurtdışı ürünü bir macunu bile Yurtdışından almak bence çok saçma ülkemizin bu piyasası için. Özetle öneririm bende.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Ben bu ürünü ve ilk versiyonunu NT-H1 olanı o kadar çok önerdim ki markanın bana destek olması lazım. :D Şaka maka Inventus satıyordu getirmiyor artık ürünü. Buda Yurtdışı ürünü bir macunu bile Yurtdışından almak bence çok saçma ülkemizin bu piyasası için. Özetle öneririm bende.
Gerçekten çok iyi , nt-h2 favori macunum artık bu . Fan dengesi ısı iletiminden dolayı o kadar iyi ayarlanıyor ki , gerçekten sessizlik doğuyor. Laptoplarda da deneyip bilgilendiririm ilerleyen zamanlarda. MX4 macun hakkında laptop yorumumu hatırlıyorsun. Evet soğuk tutuyor fakat anlık devir artıp azalıyor demiştim. Bu üründe kasada en ufak böyle bir durum yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri