Teşhir Ürünü Alınır Mı?

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Hocalar Razer basilisk v3 pro mause 4.200 TL den başlıyor. Çiçek sepetinde 2850 TL teşhir ürünü satıcı ile konuştum, sadece sergilendiğini belirtti her hangi bir vuruk kırık deforme yok kutulu gönderilecekmiş. Alınır mı sizce?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,118
Hocalar Razer basilisk v3 pro mause 4.200 TL den başlıyor. Çiçek sepetinde 2850 TL teşhir ürünü satıcı ile konuştum, sadece sergilendiğini belirtti her hangi bir vuruk kırık deforme yok kutulu gönderilecekmiş. Alınır mı sizce?
İsmail hocanında dediği gibi inceleyip alınabilir tabiki de

EYUP_34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
ürünü yerinde görün ve garanti başlangıcı fatura tarhimi olacak yoksa kutu açılış tarihi mi bence sorun

KS

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Ben olsam gidip yerinde inceleyip alırdım.
Hocam satıcının nerede olduğunu bilmediğim için bu zor ama canlı destek ile konuştum. Onlar iletişim kurdu ürün kutusunda her şeyinde geliyor bir de söyledi, iade edebilirsiniz 14 gün için de şans vereyim o zaman.

İsmail hocanında dediği gibi inceleyip alınabilir tabiki de
Geldikten sonra bakacam o zaman artık

ürünü yerinde görün ve garanti başlangıcı fatura tarhimi olacak yoksa kutu açılış tarihi mi bence sorun
Hocam ürün elimize ulaştıktan sonra başlayacakmış garanti. 2 yıl distribütör garantili

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
648
ben bu tip ürünlere yanaşmıyorum. baya uyguna da olsa içime sinmezdi aldıktan sonra. piyasada o fiyata cok gzüwel yeni cıkmış mouselar var...

Orgetmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Pek indirim yapmamış ama. 2000tl olsa belki alınır ama hem distribütör garantili hem teşhir, sıkıntı.

KS

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
ben bu tip ürünlere yanaşmıyorum. baya uyguna da olsa içime sinmezdi aldıktan sonra. piyasada o fiyata cok gzüwel yeni cıkmış mouselar var...
Hocam Bütün ekipmanlarım razer olduğu için tek uygulama üzerinden hepsini kontrol etmesi hem kolay hem de rahatlık sağlıyor o yüzden. Bildiğiniz daha iyi varsa model alabilirim.
Pek indirim yapmamış ama. 2000tl olsa belki alınır ama hem distribütör garantili hem teşhir, sıkıntı.
Hocam satıcı ile konuştum zaten sıfır gönderiyor. Kapalı kutu açılmamış ürün en azından öyle söyledi.

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Bence alinmaz. Ben yanasmazdim sahsen. Teshir urunlerini cok yipratiyolar incelesen bile yaniltabilir o yuzden ben sahsen yanasmam.

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
iade seçeneğide verseler yinede yanaşılmayacak ürünler onlar bende aldım iade de olur diye iade yapmadılar sonradan savcılığa başvurdum tüketici mahkemesi sonucu iade aldım ve bu uğraştırdı bütçe varsa almakta çok istiyorsanız orjinal fiyatından güvenilir yerden alın.Çiçeksepeti tavsiye etmiyorum.Amazondan alabilirsiniz.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
648
Hocam Bütün ekipmanlarım razer olduğu için tek uygulama üzerinden hepsini kontrol etmesi hem kolay hem de rahatlık sağlıyor o yüzden. Bildiğiniz daha iyi varsa model alabilirim.

Hocam satıcı ile konuştum zaten sıfır gönderiyor. Kapalı kutu açılmamış ürün en azından öyle söyledi.

buyur 2300e taş gibi mouse

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri