TMNT PC Game

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Merhaba,
 2008 - 2009 yıllarında kaynağını hatırlayamadığım bir yerden indirmiş olduğum ve şuan bulamadığım bir oyunu sizlere sormak istiyorum. Aşağıda görselini paylaşmış olduğum TMNT bilgisayar oyununu aramaktayım. Gören duyan bilen oynayan var ise paylaşabilir mi ?

ingame_16x9.png

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Cvp: TMNT PC Game

İlginiz için teşekkürler,
Görsel olarak benzer olsa bile oyun içerikleri farklı olabiliyor. Hafta sonu 2 farklı TMNT başlıklı oyun indirip test ettiğimde hiç biri aradığım oyun değildi. Aradığım oyun ile alakalı net hatırladığım sahneyi yukarıda paylaştım. Dağlık bir arazide engelleri ve tuzakları aşarak geri sayım süresi dolmadan haritayı bitirmek gerekiyordu.

celilcicekk

Moderatör
Moderatör
Tepki
5

Merhabalar.

Maalesef artık dijital olarak artık satılmıyor. Torrent olarak indirip deneyebilirsiniz.

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347

celilcicekk' Alıntı:
Maalesef artık dijital olarak artık satılmıyor. Torrent olarak indirip deneyebilirsiniz.

Merhaba,
Oyunun tam ismini bulabilirsem torrent'den çekebilirim. Siz oyunun tam adını biliyor musunuz ?

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
325

Merhabalar hocam oyunun ismi tam olarak Teenage Mutant Ninja Turtles (2007) olarak geçiyor. Google'da ufak bir araştırmayla önünüze çıkan sitelere göz atabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim

KS

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
RE: Cvp: TMNT PC Game

celilcicekk' Alıntı:
Ninja Turtles Pc Game şeklinde aratarak bulabilirsin.
iyi forumlar
Birden fazla isim ve mod seçeneği olduğu için direk nokta atışı yapmak istiyorum. Bu nedenle forumda konu açmıştım. Belki bu oyunu daha önce oynayan birileri vardır düşüncesine kapıldım.
Art' Alıntı:
Merhabalar hocam oyunun ismi tam olarak Teenage Mutant Ninja Turtles (2007) olarak geçiyor. Google'da ufak bir araştırmayla önünüze çıkan sitelere göz atabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim
Merhaba hocam. Evet bahsetmiş olduğunuz şekilde bende araştırma yaptım lakin bulup indirdiğim 2 farklı oyunda aradığım sonuca ulaşamadım. 

Bu akşam aramalara devam edicem. Umarım oyunu bulabilir ve sizinle de paylaşabilirim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Torrent ve Crack içeriklerde link paylaşmak en başta virüs vb. sorunlar oluşturabileceğinden forumda yasak. Bu yüzden size link önerisi yapmıyoruz. Siz araştırmalarınıza kendiniz yapmalısınız maalesef.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri