Topladığım sistemi inceler misiniz

HayLo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
S.a arkadaşlar kendimce oraya buraya bakarak bir sistem toplamaya çalıştım uyumsuz fazla ya da eksik birşey var mı kontrol edebilir misiniz.. Ve cebimi yakmayacak şekilde uygun bir ekran kartı önerebilir misiniz ( ben seçemedim )

Amd Ryzen 5 3600 İşlemci
GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart
2 Adet x GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 650W 80+ Bronze Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa
KIOXIA EXCERIA 500GB NVMe M.2 SSD (1700MB Okuma / 1600MB Yazma)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Bu piyasada ekran kartını harici almak pek mantıklı değil. Siz bütçenizi verin size F/P ve kalite odağı iyi bir sistem önereyim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Ben anlamadım tam olarak. Size hazır sistem önerisi yapacaktım ekran kartı harici olarak çok pahalı olduğundan ama siz o bileşenleri sıfır almaya kalksanız zaten minimum 4500 TL vermeniz gerek oraya ekran kartı hariç. Siz toplam sisteme 4K bütçe verdiniz bana. Bu biraz tuhaf oldu anlamadım tam olarak sizi.

KS

HayLo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
4 k ya topladım o yazdığım sistemi hocam eğer iyi diyorsanız alayım onları ama bide bu sisteme uyacak ekran kartı söylerseniz sevinirim.
Yani 5 e kadarda çıkabilirim hocam böyle söyleyeyim.
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ben anlamadım tam olarak. Size hazır sistem önerisi yapacaktım ekran kartı harici olarak çok pahalı olduğundan ama siz o bileşenleri sıfır almaya kalksanız zaten minimum 4500 TL vermeniz gerek oraya ekran kartı hariç. Siz toplam sisteme 4K bütçe verdiniz bana. Bu biraz tuhaf oldu anlamadım tam olarak sizi.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Hala net değilsiniz ben topladım o sistemi diyorsunuz ama iyiyse alayım diyorsunuz. Aldınız mı alacak mısınız? Eğer almadıysanız hiçbir şey bana ekran kartı dahil toplam bütçenizi verin. Eğer yok aldım bunları diyorsanız bu sisteme RTX 3060 kartına kadar her alt ve denk sınıf kartı kullanabilirsiniz.

KS

HayLo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Topladım dan kastım (netten buldum araştırdım ) almadım hiçbir şey ekran kartı dahil 5 k max
ugur.gozaydin' Alıntı:
Hala net değilsiniz ben topladım o sistemi diyorsunuz ama iyiyse alayım diyorsunuz. Aldınız mı alacak mısınız? Eğer almadıysanız hiçbir şey bana ekran kartı dahil toplam bütçenizi verin. Eğer yok aldım bunları diyorsanız bu sisteme RTX 3060 kartına kadar her alt ve denk sınıf kartı kullanabilirsiniz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Zaten toparladığınız bileşenlerin toplamı ekran kart hariç minimum 4500 TL yapıyor. Size bunu anlatamadım.

O sisteme ekran kartı önerisi istiyorsanız 1050 Ti ile 3060 arasında her hangi bir kart alabilirsiniz.

Ekran kartı dahil 5K bütçeye bir sistem önerisi istiyorsanız   fiyata bunu önerebilirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri