Soru Toshiba Laptop Bi̇p Sorunu

SoraGG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
S.a hocam toshiba bir laptopum vardı fan temizliği yaptım geri kapattım pc yi topladım fakat açmaya çalışırken 1sn çalışıyor BİP deyip kapanıyor neden olabilir herşeyi yerli yerine taktığıma eminim

ACİL YARDIM

kadir54

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
S.a hocam toshiba bir laptopum vardı fan temizliği yaptım geri kapattım pc yi topladım fakat açmaya çalışırken 1sn çalışıyor BİP deyip kapanıyor neden olabilir herşeyi yerli yerine taktığıma eminim

ACİL YARDIM
O bendede oluyor stalelite modeli laptop car bataryadan kaynaklk iyi taktigindan emin ol bataryayi ve sarja takip dene benimkinin bataryasi ölü ondan oyle oluyor

kadir54

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Oh bee çözdüm. Neden bilmiyorum RAM in slotunu değistirdim oldu bir saattir uğrasıyom. iyi aksamlar

Hocam çözdüm sorunu RAM slotundaymış
Alt slota takılı çalısıyordu ama sök-topla yaptıktan sonra calısmadı üst slıta taktm oldu.
Reis ayni sorun bendede vsr nasil yaptın onu sen

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
temizlik yapmasanız bile arka kasayı açınca ilk önce bataryayı çıkarın batraya takılı iken zarar görebiliyor işiniz bittiği zaman bataryayı yine takıp kapatın

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Ramleri kontrol ettikten sonra olmazsa prizden sökün ve pili çıkarın, açma tuşuna yaklaşık 30 sn basın, anakarta falan temas ettiyseniz statik elektrik boşalsın sonra pili takıp tekrar deneyin.

kadir54

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Ramleri kontrol ettikten sonra olmazsa prizden sökün ve pili çıkarın, açma tuşuna yaklaşık 30 sn basın, anakarta falan temas ettiyseniz statik elektrik boşalsın sonra pili takıp tekrar deneyin.
Hocam pirize takmayinca dirwk açılmıyor leptop acaba bataryami öldü

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Hocam pirize takmayinca dirwk açılmıyor leptop acaba bataryami öldü
Batarya pat diye ölmez yav, doğru taktınız mı? Dışardan sökülen türden değilse taktığınızdan emin olun. Daha önce çalışıyorsa ölmemiştir.

O bendede oluyor stalelite modeli laptop car bataryadan kaynaklk iyi taktigindan emin ol bataryayi ve sarja takip dene benimkinin bataryasi ölü ondan oyle oluyor
Batarya zaten ölüyse takmayın hiç bence, bataryasız kullanın. Her model bataryasız çalışmaya biliyor ama.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri