Turkcell'de ASUS TUF H7 Kulaklık 399 TL ve ROG Strix Evolve Mouse 299 TL!

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,094
Selamlar arkadaşlar,

# İNDİRİM 1

Turkcell ASUS ürünlerinde "piyasanın altında" bir indirim başlatmış. ASUS TUF H7 Core oyuncu kulaklığı piyasada minimum 599 TL'den satılırken, Turkcell Pasaj'a özel 60 stoklu olacak şekilde 399 TL'den satılacak.

Ürünü sepete ekleyince Turkcell otomatik olarak 301 TL düşüyor. Aşağıdaki indirim kodunu da girince 89 TL daha düşerek 399 TL geliyor.

•• İndirim kodu: Asustuf

• Stok adedi: 100

• Ürün linki:

turkcell-horz.jpg

Kulaklık piyasada minimum 599 TL fiyattan satılıyor. Net kârınız 200 TL. Değerlendirilir.

h7-core.png

#İNDİRİM 2

Bir diğer duyuru ise ASUS ROG Strix Evolve P302 mouse üzerinde yapıldı. Bu arkadaş da piyasada minimum 410 TL'den satılırken, Turkcell Pasaj'da 204 TL indirim yapılarak 365 TL geliyor. Aşağıdaki indirim kodunu da girdiğinizde 299 TL kadar düşüyorsunuz.

• Stok Adedi: 100

• İndirim Kodu: Asusrog

• Ürün linki:

asus-rog-mouse.png

ASUS ROG Strix Evolve P302 minimum piyasa satış fiyatı 410 TL. Net kârınız 111 TL.

asus-rog-mouse-v3.png

Ürünler bu şekilde geliyor;

IMG20220518140822-horz.jpg

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Fiyatlar dolar kuruna göre çok iyi teşekkürler hocam

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Aynı kulaklığın 7.1 versiyonunu İtopya firmasından 299 TL fiyata almıştım, 1 sene oldu/olmadı sanırım. Ben ses kartını kullanmıyorum 3.5mm JAK girişiyle kullanıyorum zaten ses kartı haricinde aynılar. Ürün ses, mikrofon ve malzeme kalitesi olarak oldukça iyi. Tek eksisi benim için kulaklık yastıkları biraz fazla ince bu yüzden maksimum 4 saat kadar kullanabiliyorum. 3 saat gibi zamanlara gelince ağrı başlıyor bende. Bilgisi olsun alacakların.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Selamlar arkadaşlar,

# İNDİRİM 1

Turkcell ASUS ürünlerinde "piyasanın altında" bir indirim başlatmış. ASUS TUF H7 Core oyuncu kulaklığı piyasada minimum 599 TL'den satılırken, Turkcell Pasaj'a özel 60 stoklu olacak şekilde 399 TL'den satılacak.

Ürünü sepete ekleyince Turkcell otomatik olarak 301 TL düşüyor. Aşağıdaki indirim kodunu da girince 89 TL daha düşerek 399 TL geliyor.

•• İndirim kodu: Asustuf

• Stok adedi: 100

• Ürün linki:

Ekli dosyayı görüntüle 1138

Kulaklık piyasada minimum 599 TL fiyattan satılıyor. Net kârınız 200 TL. Değerlendirilir.

Ekli dosyayı görüntüle 1139

#İNDİRİM 2

Bir diğer duyuru ise ASUS ROG Strix Evolve P302 mouse üzerinde yapıldı. Bu arkadaş da piyasada minimum 410 TL'den satılırken, Turkcell Pasaj'da 204 TL indirim yapılarak 365 TL geliyor. Aşağıdaki indirim kodunu da girdiğinizde 299 TL kadar düşüyorsunuz.

• Stok Adedi: 100

• İndirim Kodu: Asusrog

• Ürün linki:

Ekli dosyayı görüntüle 1140

ASUS ROG Strix Evolve P302 minimum piyasa satış fiyatı 410 TL. Net kârınız 111 TL.

Ekli dosyayı görüntüle 1141

Ürünler bu şekilde geliyor;

Ekli dosyayı görüntüle 1142
Hocam emeklerinize sağlık. Teşekkürler

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Kulaklık Dibin dibi dedikleri bu olsa gerek en son 23.10.2021 de 420Tlye düşmüş dolar o zaman 7,5-8TL arasındaydı bu fiyata öp başına koy olmuş harikasın harikaa

Son düzenleme:

Furkan135

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Piyasanın altında çok iyi bir fiyata satılıyor gerçekten. Konuyu bulan bizlere ulaştıran herkese özellikle teşekkür ederim. Ne zamandır kulaklık bakıyordum. Siparişi verdik şükür. Alacak arkadaşlara da şimdiden hayırlı olsun

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Piyasanın altında çok iyi bir fiyata satılıyor gerçekten. Konuyu bulan bizlere ulaştıran herkese özellikle teşekkür ederim. Ne zamandır kulaklık bakıyordum. Siparişi verdik şükür. Alacak arkadaşlara da şimdiden hayırlı olsun

Hayırlı olsun hocam gelince deneyimlerinizi yazar mısınız?

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,094
Kulaklık Dibin dibi dedikleri bu olsa gerek en son 23.10.2021 de 420Tlye düşmüş dolar o zaman 7,5-8TL arasındaydı bu fiyata öp başına koy olmuş harikasın harikaa

Gerçekten çok iyi fiyat.

Rica ederim dostlar. Faydası olur umarım güzel günlerde kullansın alanlar :)

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Güzel indirim hocam teşekkürler. Turkcell genelde taksit işiyle satmaya çalışıyor diye biliyorum Pasaj'da. Acaba Asus'la anlaşma mı var? İndirim kodları da Asus adını taşıyor.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Güzel indirim hocam teşekkürler. Turkcell genelde taksit işiyle satmaya çalışıyor diye biliyorum Pasaj'da. Acaba Asus'la anlaşma mı var? İndirim kodları da Asus adını taşıyor.

Kredi kartı ile direkt alınabiliyor ama faturaya ek vs alırsan çok kazıklar ya

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri