Usb Jesti

XecutionerSwind

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dostlarım , sevgilime USB Bellek içinde yüksek boyutta bir dosya vericem ve içine küçük bir sürpriz koyarak jest yapmak istiyorum . Küçük çaplı bir program ya da başka türlü öneriniz var mı ? Belki bu vesileyle başka kişilere de yardımcı olmuş oluruz.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Yani tıklamadan direkt çalışacak bir şey var mı bilmiyorum fakat bir resim veya metin dosyası ekleyip doldurabilirsiniz.Şahsi yorumum olarak aşırıya kaçmanızı önermem çünkü beklenti arttıkça karşılaması zor olacaktır.

KS

XecutionerSwind

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yani tıklamadan direkt çalışacak bir şey var mı bilmiyorum fakat bir resim veya metin dosyası ekleyip doldurabilirsiniz.Şahsi yorumum olarak aşırıya kaçmanızı önermem çünkü beklenti arttıkça karşılaması zor olacaktır.
Matrix mantığında çalışan metin dosyaları hazırlanabiliyorsa kalplerin akacağı bir metin satırı düşünülebilir . Beklentileri genel olarak yüksekte tutan ve jestler yapan birisiyim problem oluşacağını sanmıyorum , teşekkürler dostum

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Matrix mantığında çalışan metin dosyaları hazırlanabiliyorsa kalplerin akacağı bir metin satırı düşünülebilir . Beklentileri genel olarak yüksekte tutan ve jestler yapan birisiyim problem oluşacağını sanmıyorum , teşekkürler dostum
Ben kendi tecrübelerimi aktardım dostum bilgim yok ama umarım bulursun.Rica ederim,başarılar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri