Uygun Fiyatlı Oyuncu/Ofis Koltuğu Arıyorum

S O V I E T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Merhaba,

Gerek iş, gerek okul, gerekse oyun dolayısıyla uzun süreler boyunca bilgisayar başında oturuyorum. Bütçem el verdiğince düzgün bir koltuk arayışındayım, genel olarak 3k ve altı ürünler arıyorum. Aşağıda birkaç seçenek var; bir adet de dolgunluğundan ve özelliklerinden dolayı, eğer değer derseniz, ekstra verebilmeyi düşündüğüm ExVega var.

- 2.5k
2.8k
3.7k

Sizlerin tavsiye edeceğiniz koltuklar var mı? EXVega'nın da üstüne çıkmayı düşünmüyorum, hem koltuğun dolgunluğu hem de masaj özelliği olmasından dolayı tercih edebilirim belki diye düşünmüştüm. Şu an için aklım Twisted Minds Comfort modelinde. Bu model üzerine düşünceleriniz neler? EXVega'ya ekstra 1k vermek değer mi?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Sizin paylaştıklarınız arasında Twisted deri gibi duruyor uzun kullanımda terleme yapar bence tercih edilmez. Exvega hakkında fikrim yok ama Alpha Fab1 bence tercih edilebilir. Daha önce tecrübe ettim ve gerçekten rahat gelmişti. Kişiye göre fikir de değişebilir tabii ama bence iyi koltuk.

KS

S O V I E T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Sizin paylaştıklarınız arasında Twisted deri gibi duruyor uzun kullanımda terleme yapar bence tercih edilmez. Exvega hakkında fikrim yok ama Alpha Fab1 bence tercih edilebilir. Daha önce tecrübe ettim ve gerçekten rahat gelmişti. Kişiye göre fikir de değişebilir tabii ama bence iyi koltuk.
Teşekkür ederim cevabınız için, bahsettiğim ExVega ürününü her yerde 4.5k'ya satıyorlar ancak kendi sitesinde çok kısa bir zaman için yaklaşık 1k indirime girmiş. Bütçemi biraz aşıp bu fırsatı değerlendirsem mi diye düşünce içerisindeyim, uzun süreli bir koltuk olur mu acaba? Eğer deneyimleyen arkadaşlar varsa forumda bilgilendirirse sevinirim.

Son düzenleme:

fabata

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Elimde şu anda ofisel in ğrünü royal koltuk var
İlk olarak gerçekten çok sıkıntılı bir satın alım süreci geçirdim
Ofisel in ürünlerini maalesef tavsiye etmiyorum.
Aldığım ürün üzerinden ifade etmem gerekirse
1 ürün söylediklerinden geç geliyor
2 gönderdik diyip topu kargo firmasına tıkıyorlar
3 ürün elime ulaştığında vidalar kaplamanın altında kalmıştı ve bana “ siz delin bir şey olmaz” gibi kumaşa müdahale etmemi önerdiler, sonradında yine yazılı bi mutabakat sonucu bu şekilde sorunu çözdüm
4 ürünün muhtelif yerlerinde zararlar vardı ancak ihtiyacım olduğu için daha fazla da beklememek için razı geldim
5 ürünün kumaş kaplaması için tay tüyü terletmez gibi ifadeler kullanılsa da terletiyor
6 ürünün uzun kullanımda 65 dansisite olarak ifade ettikleri oturma kısmı kesinlikle çok sert ve rahatsız edici bir hissiyat veriyor
7 ürünün amortisör kısmı muhtemelen tüm ürünlerde sabit bu yüzden de uyumsuz ürünlerde sabit oturmada sağa sola sallanma ile karşılaşabiliyorsunuz.

Ekleme yapıyorum
X prime- ofisel royal pro kullandığım ürünün ismi

FronX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Bence artık kesinlikle Kumaş koltuklar tercih edilmeli derilerin hem yıpranma gibi sorunları oluyor hem de cilde yapışıyor Hawk'ın modelleri fena değildi onlara bir bakın derim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri