Valo van 1067

gnsyrk11

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam masaüstü bilgisayarım özellikleri i5 9. nesil asus anakartlı bir cihaz. 2 aydır sorunsuz oynarken bugün sürekli olarak bu hatayı alıyorum. açıyorum giriş yapınca "this build of vanguard requires tpm version 2.0 and secure boot to be enabled in order to play" hatası alıyorum ve daha sonrasında van 1067 hatası veriyor. Cihazda tpm açma vs olayı yok. Ayrıca cihaz win 11. çözümde yardımcı olursanız seviniirm

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Windows 11 'de TPM şartı var işlemci ailesi vs. seçiyor. Daha stabil ve sorunsuz sürüm çıkmadığı için ara çözümler var. BIOS ayarlarınızdan Secure Boot seçeneği varsa ayarınızı aktif edip deneyin. TMP BIOS Advanced bölümünde olur genelde. Eğer bulanmıyorsanız yoktur zaten.

İşe yaramaz ise  şu tarz videolarda TMP bypass yöntemlerini paylaşmışlar. İşe yaramaz ise diğer yöntemler bu yoları deneyebilirsiniz. Kesin bir çözüm önerim şuan için yok. Tam sürüm çıkmadan Windows 11 kurmanızı tavsiye etmem. Pek çok hata ve ve bileşen seçme sınırı vs. olacaktır haliyle.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Tam sürüm çıkmadan bence Windows 11 'i sadece deneme amaçlı kullanın. Hatalar vs. bunu sonu gelmez çünkü.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Windows 11 Ekim ayında çıkacak görünüyor tam sürüm olarak. Size tavsiyem bu 1 aylık dönemde işleriniz çok aksıyorsa Windows 10 kurup Windows 11 'in çıkışını bekleyin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri