Yardım Valorant Hakkında

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
beyler 2haftada bronz1den gold1e cıktım geçmiş bu şekilde , ne mainlemeliyim , aim antremanı olarak ne yapmalıyım ( hs oranı 32% fakat kendime cok güvenmiyorum )

Ekli dosyalar

• IMG_0656.png
    IMG_0656.png
    2.2 MB · Görüntüleme: 17
  • IMG_0655.png
    IMG_0655.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 17
  • IMG_0654.png
    IMG_0654.png
    2.3 MB · Görüntüleme: 14
  • IMG_0653.png
    IMG_0653.png
    2.1 MB · Görüntüleme: 17

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,160
beyler 2haftada bronz1den gold1e cıktım geçmiş bu şekilde , ne mainlemeliyim , aim antremanı olarak ne yapmalıyım ( hs oranı 32% fakat kendime cok güvenmiyorum )
%32 çok değil zaten sage mainle iyi bir sage 4 insta lock reynaya bedeldir

hexlanE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aimin iyi fakat fightlara güvensiz çıkıyorsan sentinel mainlemeni öneririm. İyi duo veya takım bulursan kendine daha rahat rank atlarsın. Aim için oyunun dmsini kullanmanı öneririm aimlab tarzı uygulamaları pek önermem. Oyunu oynayarak kendini geliştirmen daha iyi olur.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,160
Aimin iyi fakat fightlara güvensiz çıkıyorsan sentinel mainlemeni öneririm. İyi duo veya takım bulursan kendine daha rahat rank atlarsın. Aim için oyunun dmsini kullanmanı öneririm aimlab tarzı uygulamaları pek önermem. Oyunu oynayarak kendini geliştirmen daha iyi olur.
Aimlab daha çok geliştiriyor hard oynadığım zamanlar aimlab sayesinde immo 3 e kadar ciktim evimdeki pc bozuldu arada int cafede oynuyorum ona rağmen rank plat

hexlanE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aimlab daha çok geliştiriyor hard oynadığım zamanlar aimlab sayesinde immo 3 e kadar ciktim evimdeki pc bozuldu arada int cafede oynuyorum ona rağmen rank plat
Bana ters tepiyo aimlab çok iyi skorum oldu iyi vururum diyorum oyunda aimim leş oluyor. Deneyebilir senin gibi iyi etki ederse onun için iyi olur tabi.

hexlanE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
sage hic oynayamıom spike tasıttırıolar zorla ve can verdirıolar breach nasıl olur
Breach bana göre oyunun en zor çarlarından ama karşıma iyi bi breach gelince oyunu da kitleyebiliyor. Beceririm dersen çok iyi çar.

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Breach bana göre oyunun en zor çarlarından ama karşıma iyi bi breach gelince oyunu da kitleyebiliyor. Beceririm dersen çok iyi çar.
yani geçmişime bakarak 20+ her mac sadece ultiyi öğrenmeliyim ve e sini öbür skilleri güzel atıyorum

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
ve bronz silver elolarda şunu farkettim entry ler lurk atıyor , ondan pek entry salasımda yok şöyleyim genelde ,
omen breach jet reyna

hexlanE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ve bronz silver elolarda şunu farkettim entry ler lurk atıyor , ondan pek entry salasımda yok şöyleyim genelde ,
omen breach jet reyna
Dediğim gibi low elodan çıkmak istiyosan kendine iyi bi duo yada takım bul duon entry alırsa onu breachle destekleyedebilirsin.

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
4 el girdim gold eloda hepsinda 25+ vurdum her el afk veya toxic oynanmaz bu eloda

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
istersen duo gırelım

4 el girdim gold eloda hepsinda 25+ vurdum her el afk veya toxic oynanmaz bu eloda
bu eloda cıkmanın tek sansı ya boostlanman veya tasıman hemde bazı maplerde oynanmıcak carlar almıssın fracturede kayo degıl breach veya skye chamber lotus ben begenıyorum ama c sıde ı tutmak ıcın cyp kj daha ıyı olur

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri