Valorant Maçta Takılma Sorunu

KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Değişir, bellek kapasitesi ve hızına göre. Ortalama 2 saat gibi düşünün.
Test bitti sorun bulamadı. Daha ne yapabilirizki artık ne çektirdi be bu sistem, Servise versem birşey bulucaklarını sanmam çünkü bütün oyunlarda takılma yok.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bios sıfırlamamdan zarar gelirmi ? belki bir ayara dokunmuşumdur yanlışlıkla, birde nasıl sıfırlarım.
BIOS güncelledim demediniz mi? Güncellediyseniz zaten ayarlar sıfırlanır. Eğer ille sıfırlayacağım diyorsanız CMOS RESET yapın daha kesin olsun. CMOS RESET işlemi için aşağıdaki resimdeki CLR_CMOS adlı 2 pini 5 sn. kadar dokunduracaksınız. İşlemi sistem kapalı ve prizden elektriğini kesmiş halde yapmanız gerekiyor.

Ekran Alıntısı.PNG

KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
BIOS güncelledim demediniz mi? Güncellediyseniz zaten ayarlar sıfırlanır. Eğer ille sıfırlayacağım diyorsanız CMOS RESET yapın daha kesin olsun. CMOS RESET işlemi için aşağıdaki resimdeki CLR_CMOS adlı 2 pini 5 sn. kadar dokunduracaksınız. İşlemi sistem kapalı ve prizden elektriğini kesmiş halde yapmanız gerekiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 2887
Bios güncelledim demedim, sadece sürümünü söyledim güncel olup olmadığını nasıl anlıyacam, en son 2022 1. ayda güncellenmiş. Sıfırlama işine hiç girmiyeyim kasa içindense.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bios güncelledim demedim, sadece sürümünü söyledim güncel olup olmadığını nasıl anlıyacam, en son 2022 1. ayda güncellenmiş. Sıfırlama işine hiç girmiyeyim kasa içindense.
Ben sizin yarım söylediklerinizi yada üzerinde durmadıklarınızı yaptınız gibi yorumluyorum. Ufak detaylar ama bu bilgiler önemli. Lütfen es geçmeyelim.

BIOS sürümü olarak F63b sürümü var sitede. Link : http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/B450M-H-rev-10#support-dl - Siz başlata msinfo32 yazıp ENTER 'a basın ve BIOS Sürümü/Tarihi kısmında sürüm numaranızı öğrenin. Güncel değilse güncelleyin.

KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Ben sizin yarım söylediklerinizi yada üzerinde durmadıklarınızı yaptınız gibi yorumluyorum. Ufak detaylar ama bu bilgiler önemli. Lütfen es geçmeyelim.

BIOS sürümü olarak F63b sürümü var sitede. Link : http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/B450M-H-rev-10#support-dl - Siz başlata msinfo32 yazıp ENTER 'a basın ve BIOS Sürümü/Tarihi kısmında sürüm numaranızı öğrenin. Güncel değilse güncelleyin.
Kusura bakmayın hocam bazı yerlerde farketmeyip eksik, yanlış yazabiliyorum. Dikkat edicem bundan sonra.

KS

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Hocam, Usb'yi Fat32'mi NTFS olarakmı biçimlendiriyim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri