Valorant Rank Hakkında

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Selamlar,

Şu an rankım bronz 2(ASKDJASŞDAS) silver 1'den düştüm. Başta dia veya plat bitirmiş silverlarla eşleşirken şimdi bronzlara kadar düştüm
Arada oynuyamadığım maçlar olsada genelde 15+ kill alıyorum ve kaybetsemde az kp gidiyor ama arada bazı maçlarda fazla gidiyor böyle bronza kadar düştüm
çıkamıyorumda
her maç cross yapmıyo instalock atıyo 3 vuruyo karşıya hile diyor böyle tipler geliyor
ben nasıl çıkıcam

birde şu an 60hz'yim(laptop) 280(gb2428ff) geçince çok fark eder mi oynayışım?
bazen kaçıyorum tam kaçtıktan sonra ölüyorum ve kaçmadan önceki yere dönmüş oluyorum bunun sebebi ne?

plat felan olmak istiyorum

@Fatih ALEMDAR @Sahuraka

Moderatörün son düzenlenenleri:

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Şu an rankım bronz 2(ASKDJASŞDAS) silver 1'den düştüm. Başta dia veya plat bitirmiş silverlarla eşleşirken şimdi bronzlara kadar düştüm
Arada oynuyamadığım maçlar olsada genelde 15+ kill alıyorum ve kaybetsemde az kp gidiyor ama arada bazı maçlarda fazla gidiyor böyle bronza kadar düştüm
çıkamıyorumda
her maç cross yapmıyo instalock atıyo 3 vuruyo karşıya hile diyor böyle tipler geliyor
ben nasıl çıkıcam

bazen kaçıyorum tam kaçtıktan sonra ölüyorum ve kaçmadan önceki yere dönmüş oluyorum bunun sebebi ne?

@Fatih ALEMDAR @Sahuraka
Kaliteli mouse + mousepad yok ise önce onlara önem vermeni öneririm, 75hz Yücelik 2 çıktım.

60Hz ve 280Hz arasında elbet çok fark olacaktır ama aldın diye birden dia yücelik immo olmazsın.

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Kaliteli mouse + mousepad yok ise önce onlara önem vermeni öneririm, 75hz Yücelik 2 çıktım.

60Hz ve 280Hz arasında elbet çok fark olacaktır ama aldın diye birden dia yücelik immo olmazsın.
yok zaten olmayı beklemiyorum

mouse mousepad zaten kaliteli :D ikiside kendime en uygun ürünler
ya genelde takım yüzünden gidiyor maç mesela 4 kill alıyorum roundda ölüyorum 4 kişi adamın üstüne koşuyor spike tutmak yerine hepsi ölüyor

hani 280 alsam şu kaçtıktan sonra ölme olayı düzelir mi
mesela ben jett ve skye oynarım jettle dash atıyorum kaçtım gibi gözükürken ölüyorum

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
yok zaten olmayı beklemiyorum

mouse mousepad zaten kaliteli :D ikiside kendime en uygun ürünler
ya genelde takım yüzünden gidiyor maç mesela 4 kill alıyorum roundda ölüyorum 4 kişi adamın üstüne koşuyor spike tutmak yerine hepsi ölüyor

hani 280 alsam şu kaçtıktan sonra ölme olayı düzelir mi
mesela ben jett ve skye oynarım jettle dash atıyorum kaçtım gibi gözükürken ölüyorum
O zaman monitör öncelik verebilirsin peek atarken, cross koyarken daha başarılı olursun.

Düşük elo öyle maalesef skin yok ise sıfır hesap açıp try hard kasabilirsin gerçekten düzgün oynarsan yüksek rank başlatır.

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
O zaman monitör öncelik verebilirsin peek atarken, cross koyarken daha başarılı olursun.

Düşük elo öyle maalesef skin yok ise sıfır hesap açıp try hard kasabilirsin gerçekten düzgün oynarsan yüksek rank başlatır.
bunda zaten try hard oynadım ve skin var :(
bunu düzeltmenin yolu yok mu yani(rankı
ekipman tam monitör kaldı dediğim gibi

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
bunda zaten try hard oynadım ve skin var :(
bunu düzeltmenin yolu yok mu yani(rankı
ekipman tam monitör kaldı dediğim gibi
Sürekli maç girip kazanman lazım başka yolu yok, güvendiğin arkadaşların var ise onlarla gir yok ise oyunda denk gelirse iyi oynayan onlarla gir :(

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Sürekli maç girip kazanman lazım başka yolu yok, güvendiğin arkadaşların var ise onlarla gir yok ise oyunda denk gelirse iyi oynayan onlarla gir :(
plat arkadaş bulup girim desem kim ister ki bir bronzla maç atmak

hatta başta 2 rank birden felan atlatıyordu sonra birden 9 maç üst üste kaybettim

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
plat arkadaş bulup girim desem kim ister ki bir bronzla maç atmak

hatta başta 2 rank birden felan atlatıyordu sonra birden 9 maç üst üste kaybettim
Biz 5li girerken bronz alıyoruz 5. oyuncu, ValorantTR discordunda 5. arayanlara felan bak orada genelde arıyorlar

yada bronzda iyi oynayan birisi vs atmıştır eklersin maç geçmişine bakarsın iyiyse girersin :D

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Biz 5li girerken bronz alıyoruz 5. oyuncu, ValorantTR discordunda 5. arayanlara felan bak orada genelde arıyorlar

yada bronzda iyi oynayan birisi vs atmıştır eklersin maç geçmişine bakarsın iyiyse girersin :D
bir bakayim :D aslında aimim iyi ama oyun bilgim mi kötü acaba ya

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Aim iyi olup oyun bilgin olmayabilir, ilk başladığımda ben de öyleydim adam vuruyordum ama çıkamıyordum yavaş yavaş oturuyor oynadıkça
ya ne bilim adamlar spike alıp mid gidip ölüyor aşırı sinirleniyorum acaba yanlış mı düşünüyorum

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Spike ile mid giriyorlar ise sen de git aimin iyiyse middekileri temizle midden girin, düşük eloda mid vs gibi yerlere pek bakmıyorlar zaten.
hayır işte olay odeğil 1 el gittiler bende gittim midde hepsi düştü 1v5 attım 3 adam öldürdüm yine bana sövüyolar sonra yine mid gidiyolar deli oluyorum sonra birde toplu midde yapmıyolar 2si a gidiyo 2si mid gidiyo felan

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
hayır işte olay odeğil 1 el gittiler bende gittim midde hepsi düştü 1v5 attım 3 adam öldürdüm yine bana sövüyolar sonra yine mid gidiyolar deli oluyorum sonra birde toplu midde yapmıyolar 2si a gidiyo 2si mid gidiyo felan
Elo Hell maalesef kimse kendini kötü görmüyor hep başkaları suçlu, arkada beklersen baiter, önden girersen feeder oluyorsun :D

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Selamlar,

çıkamıyorumda
ben nasıl çıkıcam

@Fatih ALEMDAR @Sahuraka
Aimlab geliştir biraz kendini

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Aimlab geliştir biraz kendini
bence aimimde sorun yok bir ara dm maç atar youtube yükler atarım
Elo Hell maalesef kimse kendini kötü görmüyor hep başkaları suçlu, arkada beklersen baiter, önden girersen feeder oluyorsun :D
çok kötü bir şey ya cidden side açıyorum spike kuruyorum adam mid koşuyor ölüyor suç bana kalıyor neden gelmedin adamın canı azdı

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370

çok kötü bir şey ya cidden side açıyorum spike kuruyorum adam mid koşuyor ölüyor suç bana kalıyor neden gelmedin adamın canı azdı
Adamın canı az ise bekle gelirse vurursun zaten :D

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151

İstersen yarın falan beraber oynayalım

KS

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri