Soru Valorant'da Kendimi Nasıl? Geliştire Bilirim.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Arkadaşlar, Kendimi oyunda daha iyi oynamak için hangi ayarları açmam lazım veya kapatmam lazım oyunda.

Oyunda refleks önemli mış onu anladım, Refleksımı nasıl? geliştire bilirim iyi oynamak için.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Arkadaşlar, Kendimi oyunda daha iyi oynamak için hangi ayarları açmam lazım veya kapatmam lazım oyunda.

Oyunda refleks önemli mış onu anladım, Refleksımı nasıl? geliştire bilirim iyi oynamak için.
Ayar olarak kendinize en rahat gelen klavye tuşlarına atayıp hassasiyeti kullanın. İnternette bir sürü video var. Kafa hizasına hedef almaya çalışın spray yerine tek mermi ile kafadan vurmayı deneyin. Crosshairde hep kafa hizasında dursun. Bol bol deathmatch atarak bu dediklerimi geliştebilirsiniz

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Ayar olarak kendinize en rahat gelen klavye tuşlarına atayıp hassasiyeti kullanın. İnternette bir sürü video var. Kafa hizasına hedef almaya çalışın spray yerine tek mermi ile kafadan vurmayı deneyin. Crosshairde hep kafa hizasında dursun. Bol bol deathmatch atarak bu dediklerimi geliştebilirsiniz
Deathmach dedin? Ölüm maçı mi?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Alıştırmada açık poligona girip oradaki botları vurmak da geliştirir.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Evet. En önemlisi spray atmamak ve dürbün açmamak. Nişangah ayarıda dikkatinizi bozabilir internetten sabit bir nişangah bakın kendinize.
Daha demin, Kill18/Deat5/assist 7 Gittim acemi biri için istatistik nasıl?

Alıştırmada açık poligona girip oradaki botları vurmak da geliştirir.
Botlar dediğiniz, olay bu oyuna başlarken öğretici poligon dimi.?

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170

her gun maca gırmeden once 1 2 kere deathmatch gır sonra polıgon gır kolay yap baktın kolaylastı orta zor dıye gıt ama tek atısta vurmayı dene egılmeyı azalt bazı sılahlarda durbun onemlı bı anda refleks ıle vurman lazım onuda polıgonda zorda bı anda cevırerek tek atısta vurmayı deneyerek yapabılırsın

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
her gun maca gırmeden once 1 2 kere deathmatch gır sonra polıgon gır kolay yap baktın kolaylastı orta zor dıye gıt ama tek atısta vurmayı dene egılmeyı azalt bazı sılahlarda durbun onemlı bı anda refleks ıle vurman lazım onuda polıgonda zorda bı anda cevırerek tek atısta vurmayı deneyerek yapabılırsın
Bu botlar'da da " Kolay , Orta , Zor " Mu? Var.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
evet

zor hemen denemeyın 2 bılr vursmszsınız he bıde spıke kurma cozme botlarını kolay orta zor deneyın
Ağa ilk oynadığım tek kaldım adamı vurdum Speak kurulmuştu, O zaman çözeyim dedim tüm tuşlara bastım çözmedi patladikdan sonra ekip arkadaşlar söyledi " 4 İle çözülüyor " Diye 🤣🤣 znsjsksks

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri