Yardım Valorantta 3060La 120 Fpse Kadar Düşüyor

KS

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hesabı arkadaşa vermiştim o da aldı hesabı vermedi geri almak için ticket falan attım en sonunda yeni bi maile ypatılar

artık oyunda herkesin aimi var şimdi ranked girmek ne kadar mantıklı bilmiyorum ama goldlar bile cok kolay bi sekilde istediginde vuruyor oyundaki troller veya takmayan rakipler sayesinde rank atlayabiliyosun

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
hesabı arkadaşa vermiştim o da aldı hesabı vermedi geri almak için ticket falan attım en sonunda yeni bi maile ypatılar

artık oyunda herkesin aimi var şimdi ranked girmek ne kadar mantıklı bilmiyorum ama goldlar bile cok kolay bi sekilde istediginde vuruyor oyundaki troller veya takmayan rakipler sayesinde rank atlayabiliyosun
vallaha işte hiç bilmiyorum bazen immo geliyo takıma ya da rakip e adamdan 2 katı falan vuranlar oluyo yani

immo uğuru oluyor 8.sezon

ben london giriyorum bide tr de enteresan kafalar var

KS

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
her maç illaki iyi bi skor alır ama maçın kazanılması için takım önemli önceden daha kolay rank atlıyordum gercekten suan o kadar zorlasti ki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
öyle ded
her maç illaki iyi bi skor alır ama maçın kazanılması için takım önemli önceden daha kolay rank atlıyordum gercekten suan o kadar zorlasti ki
valla işte hiç bilmiyorum o ranked maç olaylarını da tr ye kötü dedik london da (pesevenk) nickli adam geldi
heralde türk

öğrencem şimdi :d

KS

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
tr ye kötü diyenler zaten frankurt london seçiyor oralarda da türklerle karşılaşılıyor rahatça

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
tr ye kötü diyenler zaten frankurt london seçiyor oralarda da türklerle karşılaşılıyor rahatça
3 kişi tr girilirde tek kişi zor ya ama london da gerçekten az türk var

mesele insanların davranışları awp ye adma hs attım ns diyor yani tr de başlamıştı küfür etmeye :d

ya da eli alamadığn zaman nt deme oalyları falan mesel bu yani

Screenshot (8).png

buda benim fps laptop i7 12650h

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri