Yardım Valorantta Fps Düşmesi

FurkanB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bu özelliklerde 4 aylık sıfır cihazımda valorantta fps 400-500 arası hatta zamanla 300 e düştüğü oluyor sebebi nedir ? İlk zamanlar 800 e kadar çıkıyordu fps. Ne eksik ne yanlış ? Yapılması gereken ayar varmı ?
c60f66f2-3e0d-4ac8-b550-66bab38d52ed.jpeg

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,101
bu özelliklerde 4 aylık sıfır cihazımda valorantta fps 400-500 arası hatta zamanla 300 e düştüğü oluyor sebebi nedir ? İlk zamanlar 800 e kadar çıkıyordu fps. Ne eksik ne yanlış ? Yapılması gereken ayar varmı ?
Yeni guncellemeler baya dusurdu fpsleri

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
72
bu özelliklerde 4 aylık sıfır cihazımda valorantta fps 400-500 arası hatta zamanla 300 e düştüğü oluyor sebebi nedir ? İlk zamanlar 800 e kadar çıkıyordu fps. Ne eksik ne yanlış ? Yapılması gereken ayar varmı ?Ekli dosyayı görüntüle 33867
Hocam güncellemelerle alakalı evet ama siz muhtemelen düşük ayarlarda oynuyorsunuz. Bazen valorant'a bir şeyler oluyor ve düşük ayarlarda normalde ekran kartını ve işlemciyi kullandığı kadar kullanmamaya başlıyor. Ara sıra grafik kalitesini yükseltip sonrasında düşürmek etki sağlayabiliyor. Oyun içi bunu deneyebilirsiniz.

Ayrıca meraken sormak istiyorum, sıvı soğutucudan memnun musunuz? İyi soğutuyor mu?

KS

FurkanB

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam güncellemelerle alakalı evet ama siz muhtemelen düşük ayarlarda oynuyorsunuz. Bazen valorant'a bir şeyler oluyor ve düşük ayarlarda normalde ekran kartını ve işlemciyi kullandığı kadar kullanmamaya başlıyor. Ara sıra grafik kalitesini yükseltip sonrasında düşürmek etki sağlayabiliyor. Oyun içi bunu deneyebilirsiniz.

Ayrıca meraken sormak istiyorum, sıvı soğutucudan memnun musunuz? İyi soğutuyor mu?
Soğutucudan Son derece memnum düsünürseniz kesinlikle tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 3

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri