Valoranttan Çikiş Yapinca Wi̇ndows Donuyor...

hurgame

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar dostlarım.
Son zamanlarda sadece valorantta bir problemle karşılaşıyorum ve çözümüne bakmadığım yer yapmadığım metot kalmadı fakat halen devam ediyor.
oyundan ALT+F4 ya da ESC+MASAÜSTÜNE DÖN aracılığı ile çıktığım zaman WİNDOWS kitleniyor ve bilgisayarı yeniden başlatmadığım sürece düzelmiyor.
Bu kitlenme olduğu zaman ne görev yöneticisini açabiliyorum ne discorddaki arkadaşlarımla iletişime geçebiliyorum hiçbirşey yapamıyorum mause imleci bile kıpırdamıyo.
bu sorunla karşılaşmış olup çözümünü bilen varsa yardımcı olabilirmi

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Riotun klasik istemci sorunlarına benziyor. Bkz: lol ekranı yüklenirken alt tab yapmak isteyip ekranın kitlenmesi gibi.

KS

hurgame

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Riotun klasik istemci sorunlarına benziyor. Bkz: lol ekranı yüklenirken alt tab yapmak isteyip ekranın kitlenmesi gibi.
olabilir dostum fakat bu sorunla her karşılaştığımda PC yi düğmeden kapamam gerekiyor ve buda uzun vadede zararlı diye biliyorum

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
olabilir dostum fakat bu sorunla her karşılaştığımda PC yi düğmeden kapamam gerekiyor ve buda uzun vadede zararlı diye biliyorum
kullanıcı değiştir kısmına erişebilirsen bir şekilde otorum kapatıp açınca geçiyor öyle şeyler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri