Soru Valve Complete Pack Ne Zaman Indirime Girer

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Öncelikle merhaba Valve complete pack ne zaman indirime girer acaba önümüzdeki Steam(bash bash)Eylül ayı indirimlerinde girermi yoksa kış indirimlerindemi iyi forumlar

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Öncelikle merhaba Valve complete pack ne zaman indirime girer acaba önümüzdeki Steam(bash bash)Eylül ayı indirimlerinde girermi yoksa kış indirimlerindemi iyi forumlar
Geçen ki büyük indirimde 25 ₺ olmuştu kış indiriminde kesin girebilir diye bilirim ama eylül ayı indiriminde %35 şansla belki indirime girebilir çünkü böyle complete packler genelde büyük indirimlerde oluyorlar.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Okullar açıldığında indirim yapılıyorsa eğer o zaman indirime girebilir.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Geçen ki büyük indirimde 25 ₺ olmuştu kış indiriminde kesin girebilir diye bilirim ama eylül ayı indiriminde %35 şansla belki indirime girebilir çünkü böyle complete packler genelde büyük indirimlerde oluyorlar.
Maalesef geçen ki indirimde almamıştım umarım Eylül ayı indirimlerinde girer

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Okullar açıldığında indirim yapılıyorsa eğer o zaman indirime girebilir.
Aslında tekli indirimde takip edilebilir Half life 1 ve 2 2.nin Bölüm 1 ve Bölüm 2 si ve Cs 1.6,Cs Source alınabilir diğerleri çok eski oyunlar eğer arkadaşınız yoksa zaten Left 4 serisi gereksiz oluyor.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Çağdaş hocam haklı, left 4 dead tek başıma beni de sarmaz açıkçası, sistemin özelliklerine göre bazıları tercih edilebilir

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Aslında tekli indirimde takip edilebilir Half life 1 ve 2 2.nin Bölüm 1 ve Bölüm 2 si ve Cs 1.6,Cs Source alınabilir diğerleri çok eski oyunlar eğer arkadaşınız yoksa zaten Left 4 serisi gereksiz oluyor.
Onlarıda takip ediyorum ama indirime girdiğini görmedim bir tek left 4 Dead in indirime girdiğini gördüm sizinde dediğiniz gibi arkadaşınız yoksa gereksiz oluyor

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Tekli indirimde hepsinin toplu satıldığı fiyata göre daha yüksek olmaz mı ?
Hocam evet olabilir ama eğer indirim için çok beklenmek istenmiyorsa saydığım oyunlar alınabilir açıkçası şuanda ben steamde oyunları ayırdım mesela Valve'nin oyunları bir kategoride 30 tane felan oyun var zaten yarısı eski veya eski oyunun source sürümü.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Onlarıda takip ediyorum ama indirime girdiğini görmedim bir tek left 4 Dead in indirime girdiğini gördüm sizinde dediğiniz gibi oda arkadaşınız yoksa gereksiz oluyor
Steam kafasına göre yılbaşı, kış indirimleri, yaz indirimleri şeklinde takılıyor, belki okul için yapar birşeyler ama kestiremedim. Özel takip ettiğim pek oyun olmadığı için dönemlere çok hakim değilim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri