Vatan Bilgisayar Alakali

babakaro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba ben 11/02/12033 vatanda bir hazir kasa aldim ve bana ilk gün alamdan önce aradim dediler ki 4 gunde gunderecez ama 1 hafta oldu va hala haber yok.kac sefer sradim ve dedikleri cevaplar. Biz bilgimiz yok.toplama aşamada yani hep yalan dolan. Ben ariyorum cevap verdikleri sanki burçlu olan benim. Kimse bana yardımcı olabilirmi?

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Bı dükkanlarına ugrasanız iyi olur

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Merhaba ben 11/02/12033 vatanda bir hazir kasa aldim ve bana ilk gün alamdan önce aradim dediler ki 4 gunde gunderecez ama 1 hafta oldu va hala haber yok.kac sefer sradim ve dedikleri cevaplar. Biz bilgimiz yok.toplama aşamada yani hep yalan dolan. Ben ariyorum cevap verdikleri sanki burçlu olan benim. Kimse bana yardımcı olabilirmi?
reis tahminimce önümüzdeki 10010 yıl boyunca gelmeyebilir

erdem_guldur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62

Yeni bilgisayar aldığın için sabırsızlanmanı anlıyorum. Eğer aynı fiyatlara başka bi yerden bulabilirsen iptal edebilirsin. Ama tavsiyem beklemen yönünde olacaktır. Bu deprem olayı her sektörde işleri biraz yavaşlattı.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
17K İle 3060Ti sistem alınabilir ama işlemcisi daha düşük olur. Kasanız galiba Versa T25 modeli. Hava akışı kötü olması dışında sorun yok denilebilir. Bence iptale gerek yok.

KS

babakaro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
17K İle 3060Ti sistem alınabilir ama işlemcisi daha düşük olur. Kasanız galiba Versa T25 modeli. Hava akışı kötü olması dışında sorun yok denilebilir. Bence iptale gerek yok.
Benim kasam powerboost VK-G3701W . Ama işlemci benim icin onemli malesef butce 16. Ve yayin yapcam. Yeni bir youtube kanalim var 1k ulaştım geçen gün. O yüzden işlemci cok onemli benim için 😓

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Benim kasam powerboost VK-G3701W . Ama işlemci benim icin onemli malesef butce 16. Ve yayin yapcam. Yeni bir youtube kanalim var 1k ulaştım geçen gün. O yüzden işlemci cok onemli benim için 😓
Bence iptal et kart 8GB modeli 12GB modeline göre kötü attığım hazır sistem daha ucuz paran cebinde kalır

AhmetS9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ben de 1 ay önce vatan bilgisayardan pc sipariş etmiştim 1 hafta sonra kargoya vermişlerdi. Sizinki de öyle olur büyük ihtimal.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri