Fiyat/Performans Vatan Bilgisayar Öneri

berk1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
I5 12400F
Ekran Kartı
RTX 4060

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum, SSD'yi Crucial 1 TB, kasayı Thermaltake siyah olanı yapacağım.
Vatan gibi yerlerden alma zorunluluğum var, İtopya vb. alamıyorum maalesef. Bu bilgisayar ile GTA 5 FiveM vb. oyunlar oynayacağım, öyle Cyberpunk falandır zorlamayacağım. Rocket League, Fortnite GTA tarzı oyunlar oynayacağım, sistem beni kaç sene götürür? İşlemcisi ve anakartı nasıldır? Darboğaz sorunu olur mu ve bu anakart Windows 11 destekliyor mu, yani TPM 2.0 özelliği var mı? Cevaplarsanız çok memnun olurum.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,012

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum, SSD'yi Crucial 1 TB, kasayı Thermaltake siyah olanı yapacağım.
Vatan gibi yerlerden alma zorunluluğum var, İtopya vb. alamıyorum maalesef. Bu bilgisayar ile GTA 5 FiveM vb. oyunlar oynayacağım, öyle Cyberpunk falandır zorlamayacağım. Rocket League, Fortnite GTA tarzı oyunlar oynayacağım, sistem beni kaç sene götürür? İşlemcisi ve anakartı nasıldır? Darboğaz sorunu olur mu ve bu anakart Windows 11 destekliyor mu, yani TPM 2.0 özelliği var mı? Cevaplarsanız çok memnun olurum.
Goata bakabilirsin

KrawL3R

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
O fiyatlarda 4060 pahalı kaçıyor 4060ti modelli konfigürasyon bulursun, 5 yılda götürür seni rahat

KS

berk1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
peki önerileriniz için sağolun bu kasayı aldığımda ben zaten öyle çok zorlama taraftarı değilim 180 hz likte bi asusun monitörünü alacağım beni 4 5 sene taşır mı bu bilgisayar en fazla fivem falan oynayacağım yani öyle yüksek grafikli bir oyun en fazla 1 tane falan oynarım

guardiangel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
peki önerileriniz için sağolun bu kasayı aldığımda ben zaten öyle çok zorlama taraftarı değilim 180 hz likte bi asusun monitörünü alacağım beni 4 5 sene taşır mı bu bilgisayar en fazla fivem falan oynayacağım yani öyle yüksek grafikli bir oyun en fazla 1 tane falan oynarım
Hocam goata bakabilrsin 4bin tl daha ucuz ve kasası xigmateke göre daha iyi hertürlü koruma var güc kaynaginda

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,012
Hocam
Bu varken neden onu alıyorsunuz ?

KrawL3R

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Aynen anakart ve ssdyi yükseltip tercihinize göre kasayı beyaz istemiyorsanız siyah seçip alabilirsiniz 26-27 binde o sistem mantıksız kalıyor yinede tercih sizin.

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16

bizden öneri isteyip, kulak ardı edeceksen neden böyle konu açtın :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri