Vatandan Alınan Ankart Garanti Kapsamında Mı?

KS

soniq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Estağfurullah,
Resmi bios güncelleme sayfasında 7E28v17 sürümü görülmüyor. 7E28v1D bu sürümden ...28 sürümüne atlıyor.
Yanlış yazma ihtimallleri elbette var. Bu hiç sorun değil. Çünkü güncelledikleri sürüm:
7E28v1D sürümü ve bu en güncel sürüm. Önemli olan bu, bunu yapmış olmaları.
anladım hocam teşekkür ederim acaba guncellemedikleri icin mi cpu kırmızı ışık ve dram sarı ışığı hatalarını alıyorum diye düşündüm.
Bilgisayari daha götüremedim bilgisayarciya yarın yada sonraki gün artık.

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
221
Ne yaptınız uygun fiyatlı toplama yapabilecek bir yer bulabildiniz mi?
Gerçi artık uygun fiyatlı ne bir ürün kaldı ne bir toplama işi ama....

KS

soniq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ne yaptınız uygun fiyatlı toplama yapabilecek bir yer bulabildiniz mi?
Gerçi artık uygun fiyatlı ne bir ürün kaldı ne bir toplama işi ama....
benim arkadaşın hep temizletmeye götürdüğü biryer var adam emekli kendi evinde yapıyor tamirdir toplamadir vs. o 500 tl istedi bilindik bir yere sordum 2000tl istediler. 2000tlyi sadece bilgisayar toplama ve format atmak için vermem ama diğer adama da ben guvenenedim bilmiyorum ne yapacağımı.

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
221
Arkadaşlarda, yakın akraba, eş dost vs güvenebileciğiniz kişilerden bu işten biraz anlayan var mı? Böyle olsa kafanız çok daha rahat eder, birlikte montajlardınız.

KS

soniq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Arkadaşlarda, yakın akraba, eş dost vs güvenebileciğiniz kişilerden bu işten biraz anlayan var mı? Böyle olsa kafanız çok daha rahat eder, birlikte montajlardınız.
hocam tanıdıklar baska şehirde malesef o yüzden birine güvenmekten başka çarem yok gibi

KS

soniq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hocam bilgisayarciya götürdüm goruntu aldı formatta atti hatta suanlik bir sorun gözükmüyor yardımlarınız için teşekkür ederim

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
221
İyi günlerde, güle güle kullanın...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri