Vega 8 driver sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VeGa 8

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
AMD Ryzen3 2200G işlemcim var. Driverını kuruyorum ve bilgisayarı yeniden başlatmaya çalıştığımda hiçbir türlü açılmıyor. Sürekli kapanıp açılıyor. Güvenli modda driverı kaldırınca bilgisayar açılıyor. Bilen biri varsa acil yardım edebilir mi?  Bu arada driverı AMD'nin kendi sitesinden indirdim.

KS

VeGa 8

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Vega 8 driver sorunu

Butfudman' Alıntı:
Sistem bilgilerinizi yazarmısınız.

Gigabyte A320m s2h - panther 3200mhz 8gb ram - 480 gb toshiba ssd + 1tb wdblue hdd - amd ryzen3 2200g

2 ay kullandım. Windows update'e bi güncelleme geldi onu yaptım. Neydi hatırlamıyorum ve onu yaptıktan sonra böyle oldu. Format atıp tekrar tekrar denedim ama olmadı.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Cvp: Vega 8 driver sorunu

Windows 10 'mu kullanıyorsunuz?

Öncelikle bu  bağlantıdan BIOS sürümünüzü BIOS notlarını okuyarak işlemci desteğinizi kaybetmeyeceğiniz en son sürüme yükseltin.

Daha sonra  bu bağlantıdan Çipset(Chipset) sürünüzü güncel sürüme yükseltin veya kurulu değilse kurun.

Daha sonra  bu bağlantıdan 2200G APU grafik birimini kurun.

KS

VeGa 8

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Vega 8 driver sorunu

ugur.gozaydin' Alıntı:
Windows 10 'mu kullanıyorsunuz?

Öncelikle bu  bağlantıdan BIOS sürümünüzü BIOS notlarını okuyarak işlemci desteğinizi kaybetmeyeceğiniz en son sürüme yükseltin.

Daha sonra  bu bağlantıdan Çipset(Chipset) sürünüzü güncel sürüme yükseltin veya kurulu değilse kurun.

Daha sonra  bu bağlantıdan 2200G APU grafik birimini kurun.

Teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri