Vento Vg20Al Kasa

LuciferNeferi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Bu kasayı sistemde almayı düşünüyorum sizce psu, kasa vs. İyi mi

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
351
PSU FSP olması lazım. Kaliteli marka. Fanlar rainbow yani renkler değiştirilemiyor.
Ekran kartı desteği iyi. Geniş kartlar takılabiliyor.

KS

LuciferNeferi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
PSU FSP olması lazım. Kaliteli marka. Fanlar rainbow yani renkler değiştirilemiyor.
Ekran kartı desteği iyi. Geniş kartlar takılabiliyor.
Psu yu araştırdım ama biraz çakma gibi geldi, eski mi bilmem. Kimi sitelerde gri kiminde siyah renkli gösteriliyor. Umarım iyidir, genelde rampage kasa alıp içine 1400tl ye msi mag psu alıcaktım

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Vento kasalar benim bildiğim hep FSP PSU ile çıktı. Hazır sistemlerde de öyle geliyor.

KS

LuciferNeferi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Çok daha iyidir. FSP en iyi PSU üreticilerinden biri. Bu ürünü de bu bütçelerde gerçekten kaliteli.
Tek anlamadığım, hazır sistemde itopyada aynı kasaya göre 1k daha pahalı, büyük ihtimal anlaşmaları var ama insanın canı sıkılıyor :)

cihan2m

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
ModArt-RED sisteme bu kasayı ekleyerek satın aldım ben.

KS

LuciferNeferi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
ModArt-RED sisteme bu kasayı ekleyerek satın aldım ben.
Eline ulaştımı?

Bende ona eklemeyi düşünüyorum da

Acaba şey mi yapsam diyorum, rampage kasa ile alıp 1 2 aya nzxt c750 ye mi geçsem

Sonuçta 1k daha fazla veriyorsun vento ya geçerek 800 daha fazla verip daha kaliteli almak daha mantıklı

cihan2m

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Eline ulaştımı?

Bende ona eklemeyi düşünüyorum da

Acaba şey mi yapsam diyorum, rampage kasa ile alıp 1 2 aya nzxt c750 ye mi geçsem

Sonuçta 1k daha fazla veriyorsun vento ya geçerek 800 daha fazla verip daha kaliteli almak daha mantıklı
Elime ulaşmadı daha. Ben sistemi satın alırken buraya konu açmıştım. Kasayı Vento yaparak satın al dediler. Stoktaki ürünler sürekli değişiyor, belki daha iyi kasalar gelmiştir bilmiyorum valla.

KS

LuciferNeferi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Elime ulaşmadı daha. Ben sistemi satın alırken buraya konu açmıştım. Kasayı Vento yaparak satın al dediler. Stoktaki ürünler sürekli değişiyor, belki daha iyi kasalar gelmiştir bilmiyorum valla.
Ssd 1tb mld yapıcam da ben ondan merak ettim acaba şimdi kasa ile ssd upgrade etmeyip r5 5600 mü geçsem die

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri