Çözüldü Videoda oluşan çizgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozinga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba arkadaşlar,
Gigabayta G24F monitörünü, Asus Tuff 3060 ekran kartıyla kullanıyorum fotoğraftaki gibi videolarda sorun oluşuyor ne yapmam gerekli, driverlar güncel (en son sürümlerini kaldırıp kurdum.)

resim_2022-10-16_210336269.png

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Merhaba arkadaşlar,
Gigabayta G24F monitörünü, Asus Tuff 3060 ekran kartıyla kullanıyorum fotoğraftaki gibi videolarda sorun oluşuyor ne yapmam gerekli, driverlar güncel (en son sürümlerini kaldırıp kurdum.)

Ekli dosyayı görüntüle 9480
Akış içinde ki videoyu durdurduğunuz anda böyle bir problem oluşuyorsa bu problem değil normaldir ama video akışı devam ederken bu sorun devam ediyorsa o zaman bakılabilir.

KS

Ozinga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Akış içinde ki videoyu durdurduğunuz anda böyle bir problem oluşuyorsa bu problem değil normaldir ama video akışı devam ederken bu sorun devam ediyorsa o zaman bakılabilir.

video akışı devam ederken de aynı sorunu yaşıyorum.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
video akışı devam ederken de aynı sorunu yaşıyorum.
Video kalitesi otomatikse onu internet hızınızın verdiği kadar bir değere alıp baktınız mı sağ altta ki çark kısmından(Genelde otomatikte bağlantı hızı dalgalanmasına göre değişebiliyor ya da sabit düşükte kalabiliyor) tıklayıp en yüksek 1080p60 HD var ise onu seçip daha yüksek var ise ona alıp dener misiniz denemediyseniz tabii

KS

Ozinga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Video kalitesi otomatikse onu internet hızınızın verdiği kadar bir değere alıp baktınız mı sağ altta ki çark kısmından(Genelde otomatikte bağlantı hızı dalgalanmasına göre değişebiliyor ya da sabit düşükte kalabiliyor) tıklayıp en yüksek 1080p60 HD var ise onu seçip daha yüksek var ise ona alıp dener misiniz denemediyseniz tabii

dediğiniz ayaları yaparak denedim sonuç aynı.

Tazeleme değerini değiştirmeyi deneyebilir misiniz ?

düşük değerlerde de aynı sonucu verdi.

Brave tarayıcısıı kurup deniyeceğim.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Merhaba arkadaşlar,

Ekli dosyayı görüntüle 9480
Hocam sadece çghye özgü olarak eskiden ben de aynı şeyi bazı bölümlerde yaşıyordum ama sadece bazı çgh videolarında oluyordu.

KS

Ozinga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam sadece çghye özgü olarak eskiden ben de aynı şeyi bazı bölümlerde yaşıyordum ama sadece bazı çgh videolarında oluyordu.

Dediğiniz gibiymiş başka bölümlerde ya da başka videolarda bu tarz sorunla karşılaşmadım.
Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Sorun çözüldüğü için, konuyu kapatıyorum.

Başka sorunuz olması durumunda yeni konu açabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri