Videonun Konuşmalarını Silip Müziğini Nasıl Ayırırım?

emrerdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bir videonun arka planında çalan müziği nasıl ayırırım? Shazamda dinlettim müziği bulamıyor. Videoyu mp3 formatına dönüştürmek işime yaramaz çünkü müziğin üstünde konuşma sesleri var bu konuşma seslerini ayırıp sadece müziği elde etmek istiyorum, yardımcı olabilirmisiniz

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
353
Müziği buraya koyarsan bilen çıkar belki.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Bir videonun arka planında çalan müziği nasıl ayırırım? Shazamda dinlettim müziği bulamıyor. Videoyu mp3 formatına dönüştürmek işime yaramaz çünkü müziğin üstünde konuşma sesleri var bu konuşma seslerini ayırıp sadece müziği elde etmek istiyorum, yardımcı olabilirmisiniz
Shazam harici SoundHound , MusixMatch Lyrics , Genius , MusicID ve Soly yazılımlarını deneyebilirsiniz.

Ayrıca Google ve Siri, Telefon üzerinden sesli olarak dinletirseniz eğer bilindik bir müzikse ve konuşmalardan ön plandaysa sesi bulabiliyor.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Spleeter isminde açık kaynak kodlu bir ai sistemi var. Aynı altyapıyı kullandığını söyleyen SpleeterGUI isminde de onun biraz daha kullanımı basitleştirilmiş bir versiyonu var fakat sanırsam her zaman güncellenmiyor terminal üzerinden çalışanı tavsiye ederim. Eğer uğraşırım diyorsanız Spleeter başarılı sayılabilir.

-
-

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri