Viper Steel Patriot Yerine Ram Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Merhaba,

Amazon.com.tr üzerinden bu ürünü alacaktım. Fakat sipariş tamamlarken ürünün yurt dışı olduğunu gördüm ve fiyat 2000 TL'ye çıktı. Bu yüzden almaktan vazgeçtim.

Bu ürün yerine sizce aşağıda eklemiş olduğum ürünlerin hangisini tercih etmeliyim?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Attıklarınızdan RipjawsV olanı öneririm. Eğer alternatif isterseniz bir bütçe belirtirseniz yardımcı olurum.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,059
Merhaba,

Seçtiğiniz iki ram modeli de 3600MHz ve CL18 gecikme değerine sahip. Yani aynı performanstalar. Eğer 1200TL civarı bütçeniz varsa, aşağıdaki modeli öneririm;

Hem RGB aydınlatmaya sahip. Hem de görünüş olarak iki üründen de daha başarılı. İki tane 8GB aldığınızda 1.286TL yapıyor.

hyperx.png

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Linkteki Patriot marka ram’i alırken gümrük masrafı yok. Fiyat aynı kalıyor. Ayrıca amazonda patriot firmasının kendisinin satış yaıptığını yurt dışından gönderdiğini biliyorum. Ama sizinli tamamen amazon TR olarak görünüyor.

ben Crucial marka ram tavsiye ederim. 3600mhz cl16 olan modellere bakabilirsiniz. Kendim patriot kullanıyorum tavsiye ederim

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Merhaba,

Amazon.com.tr üzerinden bu ürünü alacaktım. Fakat sipariş tamamlarken ürünün yurt dışı olduğunu gördüm ve fiyat 2000 TL'ye çıktı. Bu yüzden almaktan vazgeçtim.

Bu ürün yerine sizce aşağıda eklemiş olduğum ürünlerin hangisini tercih etmeliyim?

Ben kendi bilgisayarımı alırken ramleri @OceanLaB Hocamın da belirttiği gibi Kingston Fury Beast rgb olanı alacaktım. Fakat Sinerji'deki satış görevlisi arkadaş Corsair ramlerinin Türkiye içerisindeki 2 yıllık garantisi bitse bile Global pazarda garantisinin her daim devam ettiğini söyledi. Ben de bunu göz önünde bulundurarak Corsair'i tercih ettim. Aklında bulunsun :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Corsair iyidir öneririm. Benzer şekilde Crucial Ballistix markasınında ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Çoğu RAM ömür boyu garantili ve bu garantiyi her ülkede global olarak karşılıyor Corsair markasına özel bir durum değil aslında.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Merhaba,

Seçtiğiniz iki ram modeli de 3600MHz ve CL18 gecikme değerine sahip. Yani aynı performanstalar. Eğer 1200TL civarı bütçeniz varsa, aşağıdaki modeli öneririm;

Hem RGB aydınlatmaya sahip. Hem de görünüş olarak iki üründen de daha başarılı. İki tane 8GB aldığınızda 1.286TL yapıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 182

Corsair iyidir öneririm. Benzer şekilde Crucial Ballistix markasınında ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Çoğu RAM ömür boyu garantili ve bu garantiyi her ülkede global olarak karşılıyor Corsair markasına özel bir durum değil aslında.
Kingston ram'i satın aldım. Çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri